Eurowizja 2022. Lawina komentarzy po występie Ochmana. "Idę do sądu"

657

Krystian Ochman z bardzo dobrej strony zaprezentował się podczas drugiego półfinału 66. Konkursu Piosenki Eurowizji i uzyskał przepustkę do wielkiego finału. Co na temat jego występu pisali internauci?

Eurowizja 2022. Lawina komentarzy po występie Ochmana. "Idę do sądu"
Krystian Ochman (Getty Images, Aldara ZN)

Inaczej być nie mogło. W czwartkowy wieczór Krystian Ochman wywalczył przepustkę do finału 66. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Podczas półfinałowych zmagań w Turynie Ochman zaprezentował się bardzo dobrze. Po występie polski wokalista zebrał gromkie owacje.

Wymownie jego poczynania skomentowano na oficjalnym twitterowym profilu Eurowizji. "Na co komu Andrea Bocelli, jeśli macie Ochmana!" - napisano.

Eurowizja 2022. "Najlepszy wokalista półfinałów"

Internauci rozpisywali się na temat Krystiana Ochmana. "Najlepszy wokalista półfinałów. Dalej Polska; Jeśli się nie zakwalifikuje, idę do sądu; Był wspaniały, ale jego oprawa była ruiną" - komentowali w czwartkowy wieczór.

Świetny głos, ale co to były za efekty deszczu?; To było takie dobre!; Wspaniały, jak dotąd najlepszy; Magiczne, zniewalające wokale; To, mam nadzieję, będzie pierwszy raz od dekady, kiedy Polska znajdzie się w pierwszej dziesiątce jury - zaznaczali internauci w mediach społecznościowych.
Zobacz także: Ochman - River - LIVE - Poland 🇵🇱 - Second Semi-Final - Eurovision 2022
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić