Ewa Gawryluk szykuję się do ślubu? Tajemniczo odpowiada

13

Ewa Gawryluk prawie dwa miesiące temu poinformowała o rozstaniu z wieloletnim partnerem Waldemarem Błaszczykiem. Gdy w sieci pojawiło się zdjęcie aktorki w kreacji ślubnej, fani zaczęli dopytywać się o jej małżeńskie plany. Gwiazda nie pozostawiła kwestii bez komentarza

Ewa Gawryluk szykuję się do ślubu? Tajemniczo odpowiada
Ewa Gawryluk (AKPA)

Na początku grudnia ubiegłego roku do mediów trafiła zaskakująca informacja o rozwodzie Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka. Zakochani spędzili ze sobą 22 lata, spotykając się nie tylko prywatnie, ale również zawodowo - oboje są gwiazdami serialu "Na Wspólnej".

Rozwód aktorów, którzy przez ponad dwie dekady uważani byli za jedną z najlepiej dobranych par show biznesu to nadal stosunkowo świeża sprawa. Nic więc dziwnego, że niemałym zaskoczeniem był nowy post Gawryluk w mediach społecznościowych. Gwiazda opublikowała dwa zdjęcia, na których pozuje w eleganckiej sukni ślubnej.

Naturalną reakcją fanów były pełne zachwytu komplementy, chwalące zarówno suknię jak i samą modelkę.

Wśród pozytywnych opinii pojawiło się również pytanie o życie prywatne aktorki oraz ewentualną zmianę stanu cywilnego, którą sugeruje suknia ślubna. Gawryluk niejednoznacznie odpowiedziała ciekawej fance o matrymonialnych planach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: AP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić