Niebywała scena na koncercie Maty. "Kozak totalny"

16

Koncert Maty na warszawskim Bemowie był wydarzeniem weekendu w Warszawie. Nie był to jednak jedyny koncert rapera w ostatnich dniach. Mata wystąpił też na swoich ukochanych schodkach, gdzie w trakcie koncertu miała miejsce nietypowa sytuacja.

Niebywała scena na koncercie Maty. "Kozak totalny"
Mata dał koncert na schodkach (AKPA)

Pierwsze dwa dni października bez wątpienia należały do Maty. Najpierw warszawski raper wydał swoją drugą solową płytę zatytułowaną "Młody Matczak", a kolejnego dnia zagrał na Bemowie największy koncert w historii polskiego rapu. Niektóre z relacji mówiły, że na płycie lotniska na Bemowie zebrało się ponad 40 tysięcy fanów artysty. Hałas był tak duży, że z powodu drgań budynku ewakuowano mieszkańców jednego z pobliskich bloków.

Mata zorganizował również dla swoich fanów dodatkową niespodziankę. Dzień przed wydarzeniem na Bemowie postanowił pojawić się na pływającej scenie na Wiśle, przed "schodkami", o których rapuje w jednym ze swoich najpopularniejszych utworów. Pomimo braku zapowiedzi pojawiło się tam wielu jego słuchaczy. Raper uczcił w ten sposób swoje nowe wydawnictwo, które miało premierę właśnie 1 października. Artyście na statku towarzyszyli jego koledzy. Wszyscy byli ubrani w jednakowe bluzy i maski z twarzą Maty.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Nietypowe zdarzenie na koncercie Maty

Fani rapera są zdolni do wszystkiego. Można się było o tym przekonać właśnie w trakcie koncertu na Powiślu. W pewnym momencie jeden z mężczyzn, pomimo niskiej temperatury, wskoczył do wody i zdecydował się dopłynąć do pływającej sceny. Członek ekipy Maty pomógł mu wejść na pokład, a sam artysta podarował mu bluzę i maskę. Był to zapewne prezent za jego odwagę i determinację. Wyczyn mężczyzny nagrali uczestnicy koncertu.

Zgromadzeni na schodkach docenili zarówno spontaniczny koncerty, jak i wyczyn fana, który popłynął do statku ze sceną. Pod nagraniami, które pojawiły się na TikToku, nie brakuje pozytywnych komentarzy.

Kozak totalny - napisał o fanie, który wskoczył do wody jeden z komentujących.
Szacunek, tam wtedy było naprawdę zimno - skomentowała jedna z internautek.
Zobacz także: Ważna rozprawa TK. Kąśliwy komentarz polityka opozycji
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić