Fani mają prośbę do Justyny Żyły, a ona milczy!

15

Odkąd Justyna Żyła zaczęła dzielić się swoją największą pasją w mediach społecznościowych, fani są zachwyceni. Zadają jej o to mnóstwo pytań, są wyraźnie zainteresowani nowymi publikacjami.

Fani mają prośbę do Justyny Żyły, a ona milczy!
Justyna Żyła (Instagram)

Justyna Żyła od jakiegoś czasu poświęca się swojej pasji. Chodzi o gotowanie i pieczenie. Fotki nowych potraw trafiają w serca jej fanów, którzy ochoczo zostawiają polubienia, komentarze. Dopytują o sposób wykonania i chwalą to, w jaki sposób była żona skoczka podaje kolejne dania.

Pasję do kulinariów Żyła odziedziczyła po mamie. Ma ona swoją cukiernię w Wiśle, w której czasami eks-małżonka Piotra Żyły pomaga.

Nie tylko na Instagramie widać rozkwit pasji. Justyna Żyła postanowiła wydać e-booka. Zainteresowanie nie słabnie. Tym bardziej, że okazuje się, że jej dania są na tyle proste, że w procesie ich przygotowania uczestniczą dzieci.

Tym razem na profilu pojawiła się fotka ciastek. Wyglądają na przełożone masą, a obsypane są cukrem pudrem. Fani mogą podziwiać wypieki na zdjęciu, ale Żyła przepisem się nie podzieliła. Mimo próśb, nadal się nie podzieliła. A kto wie, może byłaby to dobra alternatywa za świąteczne pierniczki? Tym bardziej, że z podpisu wynika, że zrobiła je Karolcia, czyli córka Piotra Żyły i jego byłej małżonki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: 17-latek stracił rękę. To, co zrobił, zszokowało cały świat
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić