aktualizacja 

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zobaczyli zdjęcia. Gratulują Marcie

5

Niektórzy widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już gratulują Marcie i Patrykowi, przekonani, że ich małżeństwo wciąż trwa. Zdaniem spostrzegawczych fanów świadczy o tym jedno, z czym Marta niekoniecznie się zresztą kryje.

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zobaczyli zdjęcia. Gratulują Marcie
Marta i Patryk wciąż są razem? Zdaniem fanów, Martę zdradza jedno (kadr z programu)

Jeszcze tylko tydzień będzie trwać niepewność fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ciekawych, której z par udało się przetrwać po programie. 22 listopada stacja TVN wyemituje finałowy odcinek ósmej edycji ślubnego show, której od początku tego sezonu towarzyszyła aura skandalu.

Już przy poprzedniej edycji ślubnego show firma producencka była mocno krytykowana za poziom realizacji programu. Przy bieżącym sezonie także za brak profesjonalizmu, kiedy to okazało się, że zaangażowany przez nią ekspert, Rafał Olszak, głosi w sieci skandaliczne poglądy. Pod naporem krytyki rozwiązano umowę z kontrowersyjnym psychologiem, naprędce wycinając sceny z jego udziałem z bieżącego sezonu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu

Na dodatek wyjątkowo słabo wyglądają rokowania bohaterów obecnej edycji jeśli chodzi o szanse na zaskoczenie telewizyjnego eksperymentu sukcesem. Relacja Marty i Macieja od początku nie układała się pomyślnie, także w małżeństwie Justyny i Przemka z każdym tygodniem pogłębia się kryzys. W zasadzie tylko jednej parze - Marcie i Patrykowi - widzowie wróżą wspólną przyszłość.

Niektórzy widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już gratulują zresztą tej parze, przekonani, że ich małżeństwo wciąż trwa. Zdaniem spostrzegawczych fanów świadczy o tym jedno, z czym Marta niekoniecznie się zresztą kryje.

Obserwujący profil uczestniczki na Instagramie internauci już dawno dopatrzyli się na jej dłoni obrączki, co ich zdaniem jednoznacznie świadczy o tym, że wciąż pozostaje w małżeńskim związku z Patrykiem. Najnowsze zdjęcie jest tego najlepszym dowodem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić