Robert Czykiel| 

Filip Chajzer ma nową dziewczynę. Już wiadomo, kim ona jest

6

Wygląda na to, że Filip Chajzer ułożył sobie życie z nową kobietą. Para zamieszkała razem, ma wspólną pasję i nie przeszkadza im fakt, że dzieli ich duża różnica wieku.

Filip Chajzer ma nową dziewczynę. Już wiadomo, kim ona jest
Na zdjęciu: Filip Chajzer (AKPA, AKPA)

Kilka miesięcy temu głośno było o życiu prywatnym Filipa Chajzera. Paparazzi przyłapali go podczas czułych chwil z tajemniczą kobietą. Oburzenie wzięło się z tego, że prezenter telewizyjny był wówczas w związku z Małgorzatą Walczak.

Chajzer zaczął nowe życie

Ostatecznie skończyło się głośnym rozstaniem. Minęło trochę czasu, a Chajzer poukładał sobie na nowo życie prywatne. Portal pudelek.pl ustalił, kim jest nowa dziewczyna gwiazdora.

Filip związał się z kobietą o imieniu Julia. Niewiele o niej wiadomo, bo w żaden sposób nie jest związana z showbiznesem. Nie widać też, aby szczególnie jej zależało na rozgłosie.

Co ciekawe, jest między nimi duża różnica wieku. Chajzer ma 37 lat, a jego nowa partnerka jest młodsza o 12 lat. To jednak nie stanowi żadnego problemu.

- Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie - mówi informator Pudelka.

Zakochani starają się cieszyć sobą z dala od medialnego zgiełku. Zamieszkali w Konstancinie i szybko znaleźli wspólną pasję. Kochają psy i oboje posiadają czworonogi rasy Lagotto Romagnolo. Nawet założyli swoim pupilom profil na Instagramie.

Zobacz także: Pieniądze to temat tabu w rodzinach. Adam Bodnar mówi, jak się zabezpieczyć
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić