Filip Chajzer odpowiedział hejterowi. Pod postem wylał się jad

28

Filip Chajzer to dziennikarz od lat związany ze stacją TVN. Wraz z Małgorzatą Ohme prowadzi "Dzień Dobry TVN". Jest aktywny także w sieci, gdzie zabrał głos na temat koncesji dla TVN7. KRRiTV zwleka z podjęciem decyzji. Na profilu Chajzera doszło do potyczki słownej między zwolennikami i krytykami partii rządzącej.

Filip Chajzer odpowiedział hejterowi. Pod postem wylał się jad
Filip Chajzer odpowiedział hejterowi (AKPA, AKPA)

Filip Chajzer zabrał głos na temat koncesji dla TVN7. Decyzja o jej przedłużeniu nie została jeszcze wydana przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Jak napisał dziennikarz: - Wniosek do KRRiT o przedłużenie koncesji dla TVN7 na kolejne 10 lat został złożony przez TVN Grupa Discovery 23 grudnia 2020 r. Pomimo spełnienia wszelkich wymogów, do dzisiaj nie zapadła decyzja o rekoncesji.

Dziennikarz TVN podkreślił też, że brak decyzji to sytuacja bez precedensu: - Jest to sytuacja bez precedensu – dotychczas nie było przypadku, w którym KRRiT nie przedłużyła istniejącej koncesji naziemnej pomimo spełnienia wszystkich warunków przez nadawcę - pisze Chajzer.

Decyzja (a właściwie jej brak) jest tym bardziej bezsensowna, że w 2021 roku aż 8 z TOP10 najpopularniejszych programów stacji stanowiły produkcje polskie. Programy wyprodukowane w Polsce wypełniają około 70 proc. całego czasu antenowego Siódemki - dodaje FIlip Chajzer.

Wpis nie przypadł do gustu jednemu z internautów. Pod postem pojawił się nieprzychylny komentarz, na który Chajzer postanowił odpowiedzieć. Internauta napisał:

Miszczewski [chodzi o Edwarda Miszczaka - red.] Ci dał robotę to musisz słodko pierdzieć i maślić stacji jak jest super i cudowna i inaczej na kasę do biedronki wypad!

Chajzer postanowił odpowiedzieć: "dzięki Karol, teraz wiem jak żyć" - napisał z uśmiechem dziennikarz. W następnych komentarzach wylał się jad. Inny komentujący uderzył w hejtera słowami: "Ale pier**lisz pisiorze! Już niedługo". Na odpowiedź nie musiał długo czekać: "co pincetki nie przyznali na bachory?".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić