Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

"Film dla masochistów". Piróg komentuje to, co zrobił Stanowski

238

Michał Piróg ma bardzo konkretne zdanie na temat publikacji Krzysztofa Stanowskiego o Natalii Janoszek. W rozmowie z nami gwiazdor TVN przyznaje, że w jego opinii dziennikarz przekroczył granice dobrego smaku.

"Film dla masochistów". Piróg komentuje to, co zrobił Stanowski
Michał Piróg o materiałach Stanowskiego na temat Janoszek (AKPA)

Michał Piróg, podobnie jak jego koleżanki i koledzy z "Top Model", zjawił się na konferencji prasowej najnowszego sezonu show TVN, by promować premierowe odcinki programu, które zadebiutują na antenie stacji już we wrześniu.

Zapytaliśmy znanego choreografa m.in. o ostatni materiał Krzysztofa Stanowskiego na temat Natalii Janoszek.

To film dla masochistów. Stary chłop wyżywa się na bezbronnej dziewczynie. Nie obejrzałem całego materiału, nie mam 3 godzin, żeby wyrzucić je do kosza. Natalia została już pobita, opluta i zmieszana z błotem, więc nie rozumiem, po co to jeszcze robić w długim formacie - powiedział nam Piróg.
Zobacz także: Michał Piróg o filmach Stanowskiego na temat Janoszek. "Stary chłop wyżywa się na bezbronnej dziewczynie"

Materiał Stanowskiego o Janoszek. Piróg: "Stary chłop się wyżywa"

Przypomnijmy: pod koniec maja Krzysztof Stanowski opublikował w serwisie YouTube film, w którym przedstawił dowody na to, że Natalia Janoszek zmyśliła swoją karierę. Aktorka broniła się, że Stanowski nie ma racji, i postanowiła podać go do sądu, który w połowie czerwca zakazał dziennikarzowi publikacji materiałów z tezami, że celebrytka zmyśliła swoją karierę i oszukuje odbiorców.

Mimo to pod koniec lipca ukazał się kolejny materiał Stanowskiego, w którym dziennikarz wylicza wszystkie kłamstwa Janoszek i udowadnia, że wyolbrzymiała swoje osiągnięcia zawodowe.

Michał Piróg uważa, że ostatni, trzygodzinny film na temat Natalii Janoszek był już niepotrzebny.

Jeżeli ktoś się pastwi na oczach milionów ludzi nad kimś, kto zrobił jeden z największych błędów swojego życia i na pewno nie będzie mu łatwo w jakikolwiek sposób się odbić, to miejmy świadomość, że możemy doprowadzić do tragedii. Już wszyscy wiemy - oszukała. Kropa. A stary chłop się na niej wyżywa, jakby mu zjadła dzieci - oznajmił gwiazdor TVN.

Co jeszcze na temat publikacji Krzysztofa Stanowskiego o Natalii Janoszek powiedział Piróg? Odpowiedź w naszym materiale wideo.

Filip Borowiak, dziennikarz o2.pl

Zobaczcie ostatni wywiad Filipa Borowiaka. Gościem odcinka był Piotr Stramowski:

Zobacz także: Piotr Stramowski: Przez Cezarego Pazurę zostałem aktorem. A potem mogłem przywalić mu w mordę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić