Gessler nie gryzła się w język. Drwiąc z uczestnika, nawiązała do Urbana

24

Magda Gessler jest bardzo barwną postacią. Regularnie to potwierdza. Popularna restauratorka absolutnie nie gryzie się w język i praktycznie za każdym razem mówi, co myśli. Tym razem ostro skrytykowała uczestnika programu "MasterChef".

Gessler nie gryzła się w język. Drwiąc z uczestnika, nawiązała do Urbana
Magda Gessler (AKPA)

Program "MasterChef" regularnie pojawia się na antenie TVN. W tym show Ania Starmach, Michel Moran oraz Magda Gessler oceniają umiejętności kulinarne poszczególnych uczestników.

Fanów tej produkcji absolutnie nie brakuje. Niewątpliwie zapewnia ona bardzo dużo emocji. Nie brakuje też zaskakujących wydarzeń. W drugim odcinku uczestnicy musieli m.in. przygotować naleśniki na słodko i na słono.

Paweł zdecydował się na naleśniki ze szpinakiem i szparagami. Jego danie ewidentnie nie przypadło do gustu Magdzie Gessler. Restauratorka dosadnie skrytykowała naleśniki zaserwowane przez tego uczestnika.

Dlaczego on jest suchy? Nie ma pośpiechu w kuchni. To nie ma sensu, żebyśmy my jedli takie twarde naleśniki - grzmiała Gessler.

Magda Gessler była bezlitosna!

Na przytoczonych słowach restauratorka nie zamierzała się zatrzymywać. Stopniowo się rozkręcała, aż w pewnym momencie nawiązała do... ucha Jerzego Urbana.

To jest takie ucho, jakie ma Urban. Patrz, to jest ucho Urbana. Dlaczego takie duże uszy zrobiłeś temu naleśnikowi? Zobacz, jakie one są duże. Jeszcze zrobimy dziurkę w środku i będzie prawdziwe ucho. Paweł, jedzenie nie może być dyrdające - kontynuowała zniesmaczona gwiazda TVN.

Wrażenia wizualne były tutaj zatem bardzo kiepskie. Mimo to Magda Gessler postanowiła posmakować dania, które przygotował Paweł. Wówczas pewnie trochę się zdziwiła. Orzekła bowiem, że smakuje całkiem dobrze!

Magda Gessler praktycznie nieustannie wzbudza mnóstwo emocji. Nie brakuje osób, które uwielbiają jej styl bycia. Restauratorka ma wielu fanów, o czym świadczy choćby to, że instagramowy profil Gessler śledzi przeszło milion osób!

Zobacz także: Gwiazdy piszą książki. I to na potęgę
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić