Gigantyczny hejt na uczestniczkę "Rolnik szuka żony". "Nie dziwi, że jest sama"

29

40-letnia Agnieszka Kwiatkowska z Biskupca (woj. warmińsko-mazurskie) postanowiła wziąć udział w programie "Rolnik szuka żony". Niestety, bardzo szybko wylała się na nią lawina hejtu. Już po pierwszym odcinku została ostro skrytykowana przez internautów.

Gigantyczny hejt na uczestniczkę "Rolnik szuka żony". "Nie dziwi, że jest sama"
Agnieszka Kwiatkowska z Biskupca (YouTube, Rolnik szuka żony)

40-letnia Agnieszka Kwiatkowska miała możliwość zapoznania się z kilkoma listami od kandydatów. Kobieta okazała się dość wybredna. - Ja bym wolała, by mnie chłopak zabrał na mecz piłki nożnej, a nie pisał dla mnie wiersz - mówiła.

To takie mydlenie oczu - śmiała się przy okazji czytania komplementów.

Filmiki z Kwiatkowską w roli głównej pokazane zostały na Facebooku. Właśnie w tym miejscu pojawiły się cierpkie komentarze. "Współczuję mężczyźnie, którego wybierze" - czytamy w jednym z nich.

Będąc kobietą, miałam dość jej gadania i wybrzydzania. Nie wiem dlaczego zgłosiła się do tego programu skoro ma takie wymagania jakby księcia szukała - tak brzmi inna opinia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Afera PiS to nie afera? Polityk zwraca uwagę na Amerykanów
Beznadziejna kobieta, uroda nie grzeszy, inteligencją też nie, a z każdego szydzi, babol wstrętny - to kolejny wpis z Facebooka.

Na tym jeszcze nie koniec... "Wyczuwam okropny charakter. Zadufana w sobie, nieszanująca ludzkich uczuć. Nie dziwi, że jest sama. Najgorzej ją odebrałem ze wszystkich kandydatów" - pisze kolejny użytkownik Facebooka.

Z tej mąki chleba nie będzie... Widać, że ciężki ma charakter dlatego jest ciągle sama - tego typu opinii jest znacznie więcej...

Generalnie internauci bardzo chłodno odebrali postępowanie Agnieszki. Wylała się na nią wręcz gigantyczna fala hejtu.

"Rolnik szuka żony". Agnieszka Kwiatkowska - najważniejsze informacje

Produkcja programu "Rolnik szuka żony" podaje, że "Agnieszka ma 40 lat, 158 centymetrów wzrostu i jest szczupłą szatynką o brązowych oczach, która nie wyobraża sobie życia innego, niż na wsi. Dziś samodzielnie gospodaruje na 17 hektarach, hoduje konie, prowadzi ośrodek jeździecki, hotel i restaurację. Jest więc osobą zajętą, co nie oznacza, że nie znajduje czasu na rozrywki. Oprócz jazdy konnej lubi też jazdę na rowerze i nartach, lubi też spacery, podróże dobre książki i ciekawe filmy".

Choć bywała już w związkach nie może z całą pewnością powiedzieć, żeby była kiedyś zakochana. Może teraz się to zmieni. W programie pani Agnieszka poszukuje wysokiego, szerokiego w barach mężczyzny w wieku od lat 35 do 50 z uporządkowanym życiem zawodowym, poczuciem humoru, dystansem do siebie i cierpliwością do niej. Kogoś na kogo będzie mogła liczyć, komu będzie mogła się wygadać i z kim będzie mogła założyć rodzinę. Nigdy nie zaakceptowałaby mężczyzny leniwego, chorobliwie zazdrosnego lub nadużywającego alkoholu. Nie ma nic przeciwko rozwodnikom, o ile sprawa jest już definitywnie zamknięta - podsumowano.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić