Głośne plotki o Danucie Martyniuk. Jest zdecydowana reakcja Zenka

82

W ostatnim czasie pojawiało się sporo plotek o Danucie Martyniuk. Jej mąż w końcu nie wytrzymał i postanowił zabrać głos. Zenek zdementował przewijające się pogłoski.

Głośne plotki o Danucie Martyniuk. Jest zdecydowana reakcja Zenka
Danuta i Zenon Martyniukowie (AKPA)

W mediach często można przeczytać o życiu prywatnym Zenka Martyniuka. Przez długi czas głośno było o Danielu, synu piosenkarza. Ostatnio natomiast pojawiły się plotki na temat żony Zenka.

Media pisały, że Danuta Martyniuk pojawiła się w teledysku do utworu "Gwiazda". Te ustalenia w zdecydowany sposób zdementował Zenek Martyniuk.

W teledysku do utworu "Gwiazda" z 2001 roku nie występuje moja żona Danuta. Podejrzewam, że autor tego rzekomego odkrycia zasugerował się podobieństwem obu pań, ale niestety nie potwierdził tej informacji i dlatego w świat poszła błędna sugestia, że Martyniukowie wystąpili wtedy razem - powiedział gwiazdor w rozmowie z bielsk.eu.

Kryzys w małżeństwie Martyniuków?!

Jakiś czas temu plotkowano też o tym, że w małżeństwie Martyniuków nastąpił kryzys. Miał on zostać wywołany stresem związanym z licznymi aferami, w jakich uczestniczył Daniel Martyniuk. Piosenkarz dementował te plotki.

Wbrew temu, co o nas piszą, w naszym domu nie ma awantur. Zawsze staramy się być wsparciem dla siebie. Żadne problemy nie mają wpływu na moją relację z żoną. Zresztą przez ostatnie lata nie było o co się kłócić. Większość czasu spędziłem poza domem, a gdy wracałem, cieszyłem się czasem spędzonym z rodziną - tłumaczył jakiś czas temu Martyniuk w rozmowie z "Twoim Imperium".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić