aktualizacja 

Golcowie ukrywali to nawet przed mamą. "Drażliwy temat"

96

Łukasz i Paweł Golcowie to jedni z najpopularniejszych bliźniaków w Polsce. Od wielu lat tworzą zespół muzyczny. W oczach wielu osób są bardzo zgodnym duetem. Tymczasem wyszło na jaw, że jakiś czas temu doszło między innymi do spięcia.

Golcowie ukrywali to nawet przed mamą. "Drażliwy temat"
Edyta Golec, Paweł Golec, Łukasz Golec (Licencjodawca, AKPA)

Zespół Golec uOrkiestra funkcjonuje od 1998 roku. Na koncie tej formacji jest wiele przebojów. Paweł i Łukasz Golcowie sprzedali mnóstwo płyt i dali wiele koncertów w całym kraju.

Sporo osób uważa, że Golcowie znakomicie się dogadują. Tymczasem na jaw wyszły informacje, że jakiś czas temu między Łukaszem i Pawłem mocno zawrzało.

Plotkarskie portale donosiły, że bracia osobno spędzili wakacje i nie umawiali się na spotkania rodzinne. Żona Pawła zapewniła, że czasem każdemu potrzebny jest odpoczynek od siebie.

Ludzie cały czas postrzegają Pawła i Łukasza jako jedność. Że razem mieszkają, że nie mają swoich prywatnych żyć, że każdą chwilę spędzają razem. A prawda jest taka, że jak wracają z trasy koncertowej, każdy z nich skupia się na swojej rodzinie. My nawet na wakacje jeździmy osobno. Oddech od siebie też jest im potrzebny. Każdy z nas ma inny charakter, często mamy odmienne zdanie na różne tematy - przekazała Katarzyna w rozmowie z "Na Żywo".

Konflikt u Golców

Teraz okazuje się, że nie chodziło jedynie o kwestię odpoczynku od siebie. Tygodnik twierdzi, że w rodzinie Golców wybuchł poważny konflikt. Poszło o córkę Pawła, która skończyła liceum i zaczęła studia wokalne. Maja chciałaby występować razem z ojcem.

Paweł natomiast nie ukrywa, że chciałby, aby tak się stało. Zaczął ją już nawet wprowadzać do świata show-biznesu. To rzekomo nie podoba się Łukaszowi, co doprowadziło do konfliktu.

To drażliwy temat. Kiedyś bracia ustalili, że nie będą całej rodziny wprowadzać do zespołu, by nie było niepotrzebnych niedomówień i sporów. Paweł, choć nie mówi wprost, nie ma nic przeciwko, aby jego córka, jeśli tylko będzie chciała, zasiliła szeregi Golec uOrkiestra - zaznaczyła w rozmowie z "Na Żywo" osoba kooperująca z zespołem.

Łukasz i Paweł chcieli ukryć konflikt przed mamą. To się jednak nie udało.

Ich rodzicielka, dziarska góralka, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i chce wezwać synów na poważną rozmowę. (...) Ich sukces jest też jej sukcesem i nie pozwoli, by po tylu latach wspólnej, ciężkiej pracy jej synowie gniewali się na siebie. Jest pewna, że wszystko się ułoży i rodzina wciąż będzie jednością - podkreśla tygodnik.
Zobacz także: Julia Wieniawa odpowiada Paulinie Koziejowskiej
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić