aktualizacja 

Górniak odleciała. "Jestem na Ziemi od 4000 lat". Wyjawia "prawdę" o Halloween

152

Edyta Górniak dla wielu fanów jest dziś nie tylko muzyczną idolką, ale i duchową przewodniczką. Znana z głoszenia kontrowersyjnych teorii gwiazda po raz kolejny zaskoczyła wyznaniem. Tym razem na temat swoich wcieleń.

Górniak odleciała. "Jestem na Ziemi od 4000 lat". Wyjawia "prawdę" o Halloween
Edyta Górniak często opowiada o miłości, wszechświecie i wibracjach (AKPA, AKPA)

Od wielu lat Edyta Górniak coraz śmielej odkrywa przed fani mnie tylko swoje muzyczne, ale i inne życiowe talenty. Piosenkarka ma się za osobę bardzo uduchowioną. Bliski jej sercu jest ezoteryzm, elementy ruchu New Age, ale i teorie spiskowe. W szczycie pandemii COVID-19 szerokim echem odbijały się w mediach jej wypowiedzi negujące szkodliwość koronowirusa i podważające zasadność szczepień.

Lekarze łapali się za głowy, ale Edyta Górniak nie poważa autorytetów - ani medycznych, ani duchowych. Przekonał się o tym zresztą jeden z katolickich księży, z którym swego czasu spierała się o to, czym jest ludzka dusza. Teraz już jednak wiadomo, skąd ta życiowa mądrość artystki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Edyta Górniak odleciała. Jej wypowiedzi wprawiają w osłupienie

Przebywająca obecnie w Dubaju Górniak zorganizowała dla swoich fanów sesję pytań i odpowiedzi. W jednej z nich wyjawiła prawdę o swoim życiu na Ziemi. Jak się okazuje, artystka jest na naszej planecie od bardzo, bardzo dawna. Stąd pewnie ta cała, życiowa mądrość Edyty Górniak, z którą tak chętnie dzieli się ze swoimi fanami.

Poprosiłam o aktywację wyłącznie nabytych umiejętności i wiedzy, bez aktywacji pamięci zdarzeń. Na Ziemi jestem od 4000 lat, mierząc czasem linearnym - wyznała (tylko z pozoru 49-letnia) piosenkarka.

Jedno z pytań do Edyty Górniak dotyczyło też coraz popularniejszego w Polsce zwyczaju Halloween, który przywędrował do Europy z USA. Artystka nie po raz pierwszy wypowiedziała się krytycznie na temat tej zabawy. Zdaniem Górniak, nie warto igrać z ciemnymi siłami.

Zawsze wszystko, co symbolizuje krew, cierpienie, strach, tzw. śmierć - otwiera zaproszenie dla przestrzeni niskich lub bardzo niskich wibracji. Dla dziwnych lub ciężkich okoliczności lub odczuć... Nie od razu. I to zmyla ludzi, bo nie łączą zdarzeń - podkreśliła piosenkarka.
To trochę jak nieświadoma i bardzo niebezpieczna zabawa w wywoływanie duchów i zaproszenie ich do swojego życia i do swojego domu... Nawiedzony dom bardzo ciężko uwolnić [...] - podsumowała Górniak, przestrzegając fanów przed Halloween.
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić