Grał w serialu "Siedem życzeń". Dziś ma 52 lata i fotografuje kobiety

39

Daniel Kozakiewicz zasłynął jako mały chłopiec w serialu "Siedem życzeń". Podbił serca widzów rolą Darka Tarkowskiego. Dziś ekranowy właściciel Rademenesa ma 52 lata! Jego pasją jest fotografia, a zdjęcia robi głównie kobietom. Jak wygląda chłopiec z kultowej produkcji?

Grał w serialu "Siedem życzeń". Dziś ma 52 lata i fotografuje kobiety
Grał w serialu "Siedem życzeń". Dziś ma 52 lata i fotografuje kobiety (YouTube, Siedem życzeń, TVP)

Daniel Kozakiewicz, czyli Darek Tarkowski z serialu "Siedem życzeń". Choć wielu może nie pamiętać jego nazwiska, każdy przynajmniej raz słyszał o chłopcu, który uratował magicznego kota Rademenesa. Zrobił to oczywiście na ekranie telewizorów w jednym z najsłynniejszych seriali młodzieżowych końca XX wieku.

Kultowa produkcja "Siedem życzeń" wylansowała nie tylko Daniela Kozakiewicza, który dziś ma 52 lata. Serial z lat 80. rozsławił zespół Wanda i Banda, którego utwory można było usłyszeć w obrazie reżyserowanym przez Janusza Dymka ("Złotopolscy", "Plebania", "Plecak pełen przygód").

Jak wygląda Daniel Kozakiewicz z serialu "Siedem życzeń"? Dziś ma 52 lata

W serialu "Siedem życzeń" wystąpiła gwiazdorska obsada. Oprócz znanych aktorów takich jak Witold Dębicki, Zbigniew Buczkowski czy Artur Barciś, główną rolę otrzymał młody Daniel Kozakiewicz.

Dziś odtwórca roli Darka, który w serialu uratował czarnego kota Radenemesa ma 52 lata. Choć nie gra w wielkich produkcjach i rzadko występuje publicznie, wciąż zajmuje się sztuką. Daniel Kozakiewicz fotografuje kobiety. Akty i romantyczne kadry stały się jego pasją, co pokazuje na Instagramie. Niekiedy stawia też na odważne fotografie charakternych modelek.

Daniel Kozakiewicz wyjechał do Peru. Tam, jak mówił w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN", wyjechał jedynie na miesiąc, a został aż 11 lat. Był żonaty z Peruwianką, z którą ma córkę Amayę Aleksandrę. W Ameryce Południowej skupił się na fotografii i sztuce ulicznej. Ustanowił nawet rekord Guinnessa, tworząc największy mural na świecie.

Jak dziś wygląda chłopiec z serialu "Siedem życzeń"? To dorosły, dojrzały mężczyzna, który przez lata zmienił się nie do poznania. Jego zdjęcia znajdują się niżej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dziecięcy aktorzy po latach
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić