Tak mieszka Julia Wieniawa. "Wygląda jak Bali albo Zanzibar"

154

Julia Wieniawa jest jedną z najbogatszych polskich artystek młodego pokolenia. Nic dziwnego, że mogła sobie pozwolić na wydanie 2 milionów złotych na mieszkanie. Za swoje mieszkanie. Wnętrza luksusowego apartamentu wyglądają jak z magazynu modowego.

Tak mieszka Julia Wieniawa. "Wygląda jak Bali albo Zanzibar"
Julia Wieniawa. (Instagram)

Pomimo młodego wieku Julia Wieniawa jest bardzo przedsiębiorczą osobą. Aktorka i piosenkarka ma kilka nieruchomości, ale najbliższe jej sercu jest luksusowe mieszkanie, w którym mieszka. Apartament mieści się w centrum Warszawy.

Apartament za 2 miliony zł

Media plotkarskie donosiły, że nowe lokum kosztowało influencerkę aż dwa miliony złotych. Jak Julia Wieniawa urządziła swoje gniazdko? Jedno jest pewne - skromnie nie jest. We wnętrzach dominują naturalne takie materiały, jak drewno, kamień i marmur. Jest też sporo złota.

W ogromnej kuchni pierwsze co rzuca się w oczy to złoty okap. W łazience Julii Wieniawy również nie brakuje złota. Jedna z łazienek pokryta jest różowymi płytkami. Złote baterie i podświetlane lustro nadają niepowtarzalnego klimatu.

Na tarasie Wieniawy z kolei panuje balijski klimat, jest tam dużo zieleni. "Kocham to miejsce. Czy nie wygląda jak Bali albo Zanzibar?" - pytała swoich obserwatorów w jednym z nagrań.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Jak widać, sporo elementów mojego wnętrza inspirowanych jest miejscem, w którym aktualnie jestem, czyli Bali - napisła Julia Wieniawa pod jednym ze swoich postów. Aktorka dodała, że w takich wnętrzach czuje się tak, jakby była na wakacjach.

Kim jest Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa to artystka wszechstronne uzdolniona. Jest aktorką, piosenkarką i bizneswoman. Wydała cztery single, z czego "Nie muszę" z 2018 r. uzyskał status podwójnie platynowej płyty za sprzedaż w ponad 40 tys. kopii. Jest też założycielką marki odzieżowej Lemiss.

Tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 2 miliony internautów. Młoda gwiazda jest laureatką wielu prestiżowych nagród m.in. nagrody "Gwiazdy Plejady" w kategorii "debiut roku". W 2020 roku miesięcznik "Glamour" przyznał jej tytuł "Kobiety roku" a kategorii "styl".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Halejcio o wakacjach bez dziecka i przygotowaniach do ślubu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić