Groźnie przed finałem WOŚP. Pokazał, co się działo w Tczewie

16

Z okazji 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy popularny raper Kubańczyk wystąpił w Tczewie. Przed koncertem doszło jednak do niebezpiecznego incydentu, o czym artysta poinformował w mediach społecznościowych.

Groźnie przed finałem WOŚP. Pokazał, co się działo w Tczewie
Kubańczyk poinformował o niebezpiecznym incydencie przed koncertem w Tczewie (Instagram)

"Chłop z dwoma nożami wleciał na koncert. Zrozumcie nas, dlaczego czasami nie robimy zdjęć po koncertach" - napisał pod nagraniem, na którym widać, jak funkcjonariusze przeszukują zatrzymanego mężczyznę.

Mimo incydentu koncert odbył się zgodnie z planem. Przy okazji Kubańczyk podziękował swoim fanom.

Dziękujemy bardzo Tczew. Chociaż jedna nieprzyjemna sytuacja dzisiaj była i dziwnie się grało ten koncert. Ale publika nadrobiła i zupełnie zapomniałem o sytuacji, która wydarzyła się przed koncertem - mówił raper na Instastories.

Artysta przekazał na licytację WOŚP swoją platynową płytę za singiel "Lady Pank". DO tej pory aukcja uzyskała cenę 99 955 zł.

Przypomina się tragedia w Gdańsku

Informacja, którą przekazał Kubańczyk, przywodzi na myśl tragiczne wydarzenia sprzed 3 lat. W 2019 roku podczas finału WOŚP w Gdańsku na scenę wbiegł mężczyzna, który ugodził nożem ówczesnego prezydenta miasta Pawła Adamowicza. 54-letni Adamowicz zmarł w szpitalu 15 stycznia.

Zobacz także: Jak nie korzystać z wyciągu narciarskiego? Zabawne nagranie ze Stacji Czarny Groń w Małopolsce
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić