Gwiazda oburzona sytuacją na kolei. Absolutnie się nie hamowała

6

Renata Pałys ogromną popularność zdobyła dzięki roli w sitcomie "Świat według Kiepskich", w którym wcieliła się w postać Heleny Paździoch. Aktorka dzieli się swoimi przemyśleniami z fanami w mediach społecznościowych. Ostatnio na Facebooku dała upust złości na PKP.

Gwiazda oburzona sytuacją na kolei. Absolutnie się nie hamowała
Serialowa Helena Paździoch, tj. Renata Pałys (AKPA)

65-letnia Renata Pałys jest aktywna w sieci. Jej profil na Facebooku śledzi przeszło sześć tysięcy najwierniejszych fanów. Właśnie na tej platformie Pałys zamieszcza informacje na temat swojego życia prywatnego, ale i wyzwań zawodowych.

Ostatnio nie miała dobrych wieści. Podzieliła się przykrą historią, której doświadczyła w trakcie podróży. Wydarzenie, które zrelacjonowała, miało miejsce kilka dni temu.

65-latka spędziła na dworcu kolejowym więcej czasu, niż zakładała. To za sprawą pokaźnego opóźnienia pociągu. Nie dość, że czas oczekiwania się wydłużył, to jeszcze warunki nie były sprzyjające.

Siedzę na dworcu w Krakowie. Mój pociąg ma 80 min spóźnienia, mimo że nie ma ekstremalnych mrozów ani upałów. Ławki na peronach projektował najwyraźniej kretyn. Są wyprofilowane tak, że się z nich zjeżdża - poskarżyła się Renata Pałys za pośrednictwem Facebooka.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Renata Pałys ujawnia. "Tylko raz przyjechałam punktualnie"

Wpis serialowej Heleny Paździoch wywołał spore poruszenie. Jeden z internautów napisał, że od lat zastanawia się, dlaczego pociągi w naszym kraju niemal zawsze się spóźniają.

W Japonii za roczne, sumaryczne spóźnienie rzędu kilku sekund, dyrektor podał się do dymisji - podkreślił komentujący.

Renata Pałys uznała, że nie może przejść obojętnie obok tego komentarza. "Tak się złożyło, że ostatnio dużo podróżuję pociągami i tylko raz przyjechałam punktualnie" - zdradziła w odpowiedzi na cytowany komentarz.

Co do dymisji - ludzi by w kraju zabrakło, jakby się mieli podawać. Za takim niepanowaniem. Za większy bałagan się nie podają - oceniła gorzko wyraźnie poirytowana aktorka.
Zobacz także: Budka uderza w PiS. "Realizuje politykę Putina"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić