aktualizacja 

Hakiel nie wytrzymał w święta. Publikuje zdjęcia z Cichopek

318

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się. Rozwód jest tylko kwestią czasu. Tymczasem tancerz próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Gdy jego była partnerka spędza czas z dziećmi na Malediwach, on wspomina ich związek oglądając zdjęcia ze ślubu. I nie tylko.

Hakiel nie wytrzymał w święta. Publikuje zdjęcia z Cichopek
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel w 2008 roku (AKPA, AKPA)

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek nie są już razem. Przed rozwodem załatwiają wszelkie formalności. Według doniesień, tancerz został w starym mieszkaniu, a aktorka wyprowadziła się do nowego apartamentu.

Ich małżeństwo trwało od 2008 roku. Doczekali się dwójki dzieci. Katarzyna Cichopek zabrała Helenę i Adama na Malediwy. Tam spędzają święta Wielkiej Nocy. W tym czasie Marcin Hakiel wyjechał w góry.

Były partner Cichopek znów wspomina małżeństwo. Wygląda na to, że w góry zabrał album ze zdjęciami ślubnymi. Sakramentalne "tak" para powiedziała sobie właśnie na południu Polski.

Piękne miejsce, tyle wspomnień... zaręczyny, wesele, dzieci bawiące się, przyjaciele, dziękuję - napisał o jednym z zakopiańskich hoteli wspominając rodzinny czas z dziećmi i żoną.

Na fotografiach Marcin Hakiel pokazuje m.in. ślubne zdjęcia z Katarzyną Cichopek. Widać, jak para karmi się tortem. Jest też zdjęcie z imprezy sylwestrowej. Na fotografii widzimy, jak Hakiel i Cichopel tańczą z mikrofonem w sylwestrową noc. Wszystko dzieje się oczywiście w górach, gdzie obecnie przebywa tancerz.

Wspomnienia pozostaną z nami na zawsze - duma zraniony Marcin Hakiel. - Nikt nie zabierze nam wspomnień - dodał.

Nie tylko zdjęcia. Hakiel wspomina małżeństwo

Zdjęcia to nie koniec, Hakiel zamieścił kolejne, dość wymowne, tytuły piosenek. - Nie mogę przestać słuchać - napisał Marcin Hakiel komentując utwór "Bam Bam" Camili Cabello. Tekst piosenki nawiązuje do przemijającej miłości.

Na początku byliśmy dziećmi, teraz chyba jesteśmy już dorośli. (...) Możesz swobodnie umawiać się na randki. (...) Teraz tańczę z nieznajomymi - brzmią słowa utworu.

Tancerz zdradził też, że słucha tej piosenki na zmianę z utworem "Now we are free" (z ang. teraz jesteśmy wolni), Hansa Zimmera. - Wszechmogąca wolność. Wszech wolność duszy, poczuć się wolnym - wybrzmiewa na początku piosenki.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek o pracy w śniadaniówce: "Staram się być sobą"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić