Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu. Szybka reakcja Kasi Cichopek

32

Marcin Hakiel postanowił się otworzyć. Udzielił wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej w programie "Miasto kobiet", w którym odniósł się do rozpadu jego małżeństwa z Kasią Cichopek. Popularna aktorka szybko zareagowała na wyznania byłego już partnera.

Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu. Szybka reakcja Kasi Cichopek
Katarzyna Cichopek (AKPA)

W połowie marca Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wydali oświadczenie, w którym poinformowali o zakończeniu małżeństwa. Jednocześnie zaznaczyli, że nie będą szerzej komentować tej sprawy. Aktorka trzyma się tej zasady.

Hakiel jednak postanowił kroczyć inną ścieżką. Po rozstaniu uaktywnił się w mediach społecznościowych, a teraz udzielił wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej. W programie "Miasto kobiet" dobitnie dał do zrozumienia, co wpłynęło na rozpad jego związku.

Potocznie mówiąc, nie chciałbym prać brudów. Ale najtrudniejszy moment był chyba taki, że moja partnerka od jakiegoś już czasu prosiła o wolność. O więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem. No, a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię - mówił Hakiel.

Celebryta winą za rozpad małżeństwa obarcza byłą już partnerkę. - Nie mam do siebie żalu. Uważam, że byłem fair. Okej, może nie byłem najlepszym mężem na świecie. Jakaś część mnie myśli, że mogłem zobaczyć wcześniej, że coś się działo. Ale czemu miałem szukać? Jak się kogoś kocha, to się kocha bezwarunkowo - podkreślał w "Mieście kobiet".

Zawrzało po wyznaniach Marcina Hakiela

Bardzo gorąco zrobiło się w sieci po emisji programu z udziałem Marcina Hakiela. Internauci nie przebierali w słowach. Mocno dostało się Kasi Cichopek. Gwiazda uznała, że musi coś z tym zrobić.

Zareagowała bardzo szybko. Już w niedzielę około godz. 15:00 wyłączyła możliwość komentowania jej instagramowych wpisów. Tym samym ograniczyła przestrzeń, w której internauci mogą ją atakować.

Zobacz także: Antek Królikowski wywołał kilka afer. Teraz mówi, że jest chory
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić