aktualizacja 

Hakiel powiedział "nie". Ujawniono stawkę. Kwota powala

88

Stacja emitująca "Taniec z Gwiazdami" robi wszystko, by namówić Marcina Hakiela na powrót do programu, w którym poznał Kasię Cichopek. Okazuje się jednak, że tancerz nie czuje się na siłach. Ujawniono kwotę, jaką Hakiel mógłby zarobić w tanecznym show.

Hakiel powiedział "nie". Ujawniono stawkę. Kwota powala
Marcin Hakiel. (Instagram)

Marcin Hakiel zdobył popularność głównie, dzięki występom w pierwszych edycjach "Tańca z gwiazdami". W 2005 r. w parze z Katarzyną Cichopek zwyciężył w finale drugiej edycji programu, kiedy "TzG" był emitowany na TVN. Cała Polska kibicowała wówczas parze, widząc rodzące się pomiędzy nimi uczucie.

Po ostatnich wydarzeniach związanych z rozwodem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, stacja Polsat próbuje namówić tancerza na powrót do tanecznego show. Ten jednak nie wydaje się zainteresowany propozycją.

Ja mam swoje lata, miałem też kontuzję pleców. Chociaż wiem, że niektórzy tancerze są starsi ode mnie, ale są może młodsi duchem. Podziwiam niektórych, że dają radę. To nie jest tylko program telewizyjny, to jest ciężka praca, to jest wiele godzin na sali tanecznej z gwiazdą, żeby to dobrze przygotować – mówił tancerz w rozmowie z Plejadą.

"Super Express" ustalił, że Marcin Hakiel nie zarobi ok. 200 tys. zł, jeżeli odrzuci propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami".

Tabloid dowiedział się także, że mimo informacji, że były mąż Kasi Cichopek odmówił udziału w programie tanecznym nie wszystko stracone. Polsat rozważa złożenie tancerzowi innej propozycji. Marcin Hakiel mógłby zostać...jurorem show. W programie zastąpiłby wówczas Andrzeja Piasecznego.

Zobacz także: Sara Boruc o influencerkach, które szukają bogatego partnera: "To jest smutne"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić