Hakiel zagadał Kurzajewskiego. Zaskakująca propozycja

3

Czegoś takiego nie spodziewał się chyba nikt! W relacji Katarzyny Cichopek z Marcinem Hakielem doszło do poważnego przełomu. Tancerz wykonał totalnie zaskakujący gest względem byłej małżonki i jej obecnego partnera.

Hakiel zagadał Kurzajewskiego. Zaskakująca propozycja
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Marcin Hakiel (AKPA)

Absolutnie szokujące wieści przyniósł marzec 2022 roku. Wówczas Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że rozstają się po 17 latach bycia razem. Jedno oświadczenie sprawiło, że losy celebrytów zaczęło uważnie obserwować mnóstwo osób.

Nieco później stało się jasne, że Katarzyna Cichopek ma nowego partnera. Aktorka i prezenterka TVP związała się z Maciejem Kurzajewskim. Singlem długo nie pozostał również Marcin Hakiel. Tancerz zdobył serce tajemniczej blondynki o imieniu Dominika.

Po rozstaniu relacje Cichopek i Hakiela na pewno nie należały do najlepszych. Marcin publicznie zasugerował, że został zdradzony. Para kontaktowała się wyłącznie w sprawie dzieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Kurzopki" modernizują dom! Nie zamieszkają w nim sami

Teraz natomiast pojawiły się doniesienia o przełomie! Podczas jednego z występów Helenki (córki Kasi i Marcina) tancerz podszedł do Macieja Kurzajewskiego. - Marcin grzecznie przywitał się z Maciejem oraz przedstawił mu swoją partnerkę - mówi "Super Expressowi" osoba, która widziała to zdarzenie z bliska. Kasia była pozytywnie zaskoczona propozycją Marcina. Chodziło o wspólną kolację.

Niestety, tego dnia Kasia i Maciek świętowali 50-tkę prezentera. Czekała na nich cała rodzina. Umówili się jednak na inny termin - dodał informator.

Katarzyna Cichopek zwróciła się do Pauliny Smaszcz

Ostatnio Maciej Kurzajewski został dziadkiem, a Paulina Smaszcz - babcią. W związku z tym Katarzyna Cichopek nawiązała do byłej partnerki swojego ukochanego.

Cieszę się przede wszystkim szczęściem Maćka. Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom i gratuluję dziadkom - wszystkim dziadkom. To piękne maleństwo, które się pojawiło na świecie, ma dwie wspaniałe babcie, jedną ma w Polsce, drugą ma we Włoszech, tak samo dziadków. Ja stoję z boku, nie jestem przyszywaną babcią. Jestem po prostu Kasią - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Na odpowiedź Pauliny Smaszcz nie trzeba było długo czekać. - Dziękuję z całego serca pani Katarzynie. Mam nadzieję, że teraz, kiedy pojawiła się w naszej rodzinie wnuczka, Maciej Kurzajewski skupi się na relacjach ze swoimi synami, bo ma dużo do nadrobienia, zwłaszcza teraz, kiedy przez ostatnie miesiące promuje się głównie z dziećmi pana Hakiela - zaznaczyła, cytowana przez plotek.pl.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić