Halina z "Kiepskich" przerażona cenami. Święta będą bardzo skromne

129

Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że przez inflację musi coraz mocniej zaciskać pasa. Gwiazda "Świata według Kiepskich" zdradziła, że jej święta będą skromne, ale na szczęście nie spędzi ich samotnie.

Halina z "Kiepskich" przerażona cenami. Święta będą bardzo skromne
Marzena Kipiel-Sztuka narzeka na inflację (AKPA)

Marzena Kipiel-Sztuka zdradziła, jak spędzi tegoroczne święta Bożego Narodzenia. W wywiadzie dla "Twojego Imperium" powiedziała, że w Wigilię będzie u przyjaciółki, która organizuje kolację dla licznej rodziny.

W ubiegłym roku przez pandemię koronawirusa gwiazda "Świata według Kiepskich" spędzała święta samotnie. Towarzyszył jej jedynie pies Gienek. By w tym roku było inaczej, aktorka postanowiła na początku grudnia zaszczepić się przeciwko COVID-19. Wyjaśniła, że nie mogła zrobić tego wcześniej z powodu chronicznego zapalenia oskrzeli.

Gwiazda "Świata według Kiepskich" narzeka na finanse

Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że tegoroczne prezenty bożonarodzeniowe będą raczej skromne. Aktorka mocno odczuwa skutki inflacji i musi oszczędzać.

Wszystko podrożało. To, co niedawno było zwykłym towarem, dziś staje się dobrem luksusowym. Zaciskam pasa coraz mocniej i nie ukrywam, że moja stopa życiowa znacznie się obniżyła. Na szczęście jestem zdrowa, nie muszę wydawać pieniędzy na leki, a moja lodówka nigdy nie trzeszczała w szwach — powiedziała aktorka.

Zobacz także: Rekordowo droga Wigilia. Seniorzy o świątecznych zakupach i konieczności zaciskania pasa

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić