Halinka Kiepska cierpi na samotność. Nie do wiary, jak chce się pocieszyć

38

Marzena Kipiel-Sztuka to aktorka kojarzona przede wszystkim ze "Światem według Kiepskich". Ma sporo fanów, ale prywatnie czuje się bardzo samotna. Nie pamięta już, kiedy ostatni raz przytulał ją jakiś mężczyzna...

Halinka Kiepska cierpi na samotność. Nie do wiary, jak chce się pocieszyć
Marzena Kipiel-Sztuka (AKPA)

Marzena Kipiel-Sztuka to prawdziwa ikona serialu "Świat według Kiepskich". Widzowie wręcz nie wyobrażają sobie tej produkcji bez niej.

Po opuszczaniu planu zdjęciowego zostaje w pojedynkę. W domu czeka na nią tylko pies. Aktorka nie ukrywa, że od dawna nie poczuła bliskości mężczyzny.

Nie pamiętam, kiedy ostatnio dostałam od kogoś kwiaty, ani kiedy byłam zaproszona na romantyczną kolację do restauracji. O przytulaniu się do mężczyzny, całowaniu, czy śniadaniach we dwoje też już zapomniałam. Postanowiłam więc, że sama zrobię coś, co sprawi mi frajdę i przyjemność - powiedziała serialowa Halinka Kiepska w rozmowie z "Faktem".

Tak Marzena Kipiel-Sztuka planuje się pocieszyć

Kipiel-Sztuka mocno zaskoczyła. Okazuje się, że gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" chce zrobić sobie tatuaż. Na lewym ramieniu wytatuuje kiść winogron. W ten sposób chce się pocieszyć.

Ktoś może powiedzieć, że zupełnie oszalałam! Może to prawda, ale dobiegam do sześćdziesiątki i coś jeszcze od życia mi się należy! - podkreśliła.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić