Horror na motorówce. Tajska aktorka nie żyje

7

Ciało tajskiej aktorki Nidy Patcharaveerapong zostało znalezione w rzece Chao Phraya. Jak informuje The Bangkok Post, gwiazda najprawdopodobniej wypadła z motorówki i zraniła się śrubą silnika.

Horror na motorówce. Tajska aktorka nie żyje
Aktorka najprawdopodobniej wypadła z motorówki. (Instagram)

Nida Patcharaweeraphong zginęła w czwartek 26 lutego w trakcie krótkiego rejsu motorówką. Przyjaciele aktorki, gdy tylko zauważyli, że nie mam jej na łodzi, zawiadomili służby ratunkowe, które przystąpiły do działania.

Aktorka wypadła z łódki

Do przeszukania rzeki Chao Phraya wysłano 30 nurków. Pomagał im także brat Nidy, Dais Dejjab i to właśnie on zauważył unoszące się na wodzie ciało.

Zrozpaczona matka Nidy, Panida Siriyuthyothin, powiedziała, że nie może uwierzyć w to, co się stało. Jej córka świetnie pływała i zawsze była uważna podczas rejsów motorówką. Rodzina przygotowuje się obecnie do pogrzebu aktorki.

Zanim zaginęła tej nocy, nagle o niej pomyślałam. Chciałam do niej zadzwonić. Kiedy usłyszałam tę wiadomość, nie mogłam w to uwierzyć. Wciąż miałam nadzieję, że to jednak nie ona - mówiła mediom matka aktorki.

Lekarze, którzy przeprowadzili sekcję zwłok Nidy, potwierdzili, że zmarła w wyniku utonięcia. Aktorka miała także bardzo głęboką ranę na lewej nodze, która prawdopodobnie została spowodowana przez śrubę silnika. W momencie zdarzenia Nida nie miała na sobie kamizelki ratunkowej.

Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo. Okazało się, że łódź nie ma wymaganych dokumentów, a jej właściciel nie posiada uprawnień do kierowania motorówką. Może zostać oskarżony spowodowanie śmierci przez zaniedbanie.

Zobacz także: Kristian Kostov nie popiera działań rosyjskich wojsk
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić