aktualizacja 

I wszystko jasne. To czeka Cichopek w TVP

60

Katarzyna Cichopek przeżywa kryzys wizerunkowy. Rozpętał się on po informacjach, że zostawiła męża dla innego mężczyzny. Oliwy do ognia dodał wyciek jej rozmów z Maciejem Kurzajewskim. Pojawiły się nawet plotki, że Cichopek może stracić pracę w TVP. Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy?

I wszystko jasne. To czeka Cichopek w TVP
Katarzyna Cichopek (AKPA)

Kasia Cichopek od zawsze cieszyła się sporą sympatią widzów. Ta celebrytka raczej nie wywoływała kontrowersji, unikała też skandali. Obecnie jest inaczej.

Cichopek wręcz nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą rozpadu jej małżeństwa z Marcinem Hakielem. Po tym bardzo głośnym rozstaniu pojawiły się informacje, że Kasia zbliżyła się do Macieja Kurzajewskiego, swojego partnera z "Pytania na śniadanie".

W minioną niedzielę na antenie TVN Style Hakiel ujawnił, że został zdradzony. Na tym jednak nie koniec. Otóż do największych mediów w Polsce, ale i do TVP trafiło nagranie bardzo prywatnej rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego. Kasia od razu przekazała temat w ręce prawników.

Kasia Cichopek zostanie zwolniona z TVP?

Już od jakiegoś czasu pojawiają się plotki, że produkcja "Pytania na śniadanie" rozważa przetasowanie w parze Cichopek - Kurzajewski. Są też doniesienia, że Kasia może zostać nawet zwolniona z telewizji! Do tych pogłosek w rozmowie z "Super Expressem" odniosła się Aleksandra Zawłocka, producentka programu.

To wszystko fake newsy (nieprawdziwe informacje - dop. red.). Zapraszam do oglądania "Pytania na śniadanie" 5 maja - powiedziała.

Szerzej na ten temat Zawłocka wypowiedziała się w rozmowie z "Party". - Kasia jest bardzo profesjonalną, zawsze świetnie przygotowaną prowadzącą. Cieszy się wielką sympatią i uznaniem widzów. Ostatnie krzywdzące publikacje to typowe fake newsy. Widzowie doceniają jej ciepło, serdeczność, bezpretensjonalność, doświadczenie życiowe i pogodę ducha. Dla zespołu ważna jest także życzliwość i niezawodność, na Kasię zawsze możemy liczy - podkreśliła.

Zobacz także: Dlaczego Oliwia Bieniuk coraz rzadziej bryluje na ściankach?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić