aktualizacja 

Izabella Krzan "ma już umowę". Sensacyjne wieści po odejściu z TVP

251

W środę pojawiły się informacje o tym, że Izabella Krzan i Tomasz Kammel opuszczają szeregi programu "Pytanie na śniadanie". Dla fanów tego duetu była to bardzo przykra wiadomość. Tymczasem z najnowszych doniesień wynika, że bezrobocie prezenterki nie potrwa zbyt długo!

Izabella Krzan "ma już umowę". Sensacyjne wieści po odejściu z TVP
Izabella Krzan (fot. AKPA)

Obecnie w programie "Pytanie na śniadanie" dochodzi do prawdziwej rewolucji. Szeregi tej śniadaniówki opuścili już praktycznie wszyscy dotychczasowi prowadzący.

W środę przekazano informację o zwolnieniu Izabelli Krzan i Tomasza Kammela. Przez wiele lat zyskali oni niemałą popularność. Niewątpliwie ten duet ma duże grono fanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy Tusk wróci do Brukseli? Były polityk PO: "Ja wiem, że takie plotki"

Wszystko wskazuje na to, że Krzan nie będzie zbyt długo przebywać na bezrobociu. Pojawiły się doniesienia o jej transferze do konkurencyjnej stacji! Jeden z serwisów plotkarskich uważa, że umowa została już podpisana.

Iza ma już umowę z inną stacją - donosi Plotek, powołując się na źródło z Woronicza.

Izabella Krzan dołączy do TVN?

Czy tą nową stacją będzie TVN? Gdy Krzan oficjalnie ogłosiła odejście z TVP, oznajmiła, że "niebawem zobaczymy się 'TU lub TAM'".

Plotki o tym, że może trafić do TVN, podsycił jeden z prowadzących "Dzień dobry TVN" Damian Michałowski. "Tulubtam - piękna nazwa nowej przystani, trzymam kciuki" - napisał w komentarzach.

Czas zweryfikuje, gdzie ostatecznie wyląduje Krzan. Wydaje się jednak, że przejście do TVN-u jest jak najbardziej możliwym rozwiązaniem.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić