aktualizacja 

Jackowski już wie. To wydarzy się na początku maja. Zdziwieni?

238

Co wydarzy się w trakcie majówki 2022? Swoimi przewidywaniami dzielą się pogodowi eksperci. Nie mogło też zabraknąć wizji najpopularniejszego polskiego jasnowidza. Krzysztof Jackowski już wszystko wie!

Jackowski już wie. To wydarzy się na początku maja. Zdziwieni?
Krzysztof Jackowski (akpa)

Krzysztof Jackowski to człowiek, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Regularnie dzieli się on swoimi wizjami, które oczywiście należy analizować z przymrużeniem oka. Czasami jest tak, że jego przewidywania znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości, a innym razem totalnie się nie sprawdzają.

Jackowski pochyla się nad różnymi tematami. Niejednokrotnie nawiązywał choćby do różnych wątków kryminalnych.

Podejmuje się też "lżejszych" zadań. Tym razem pokusił się o wizję dotyczącą pogody podczas majówki 2022. Jaka aura będzie nam towarzyszyć w trakcie nadchodzącego miesiąca?

Pogoda. Krzysztof Jackowski dzieli się wizją

Podczas rozmowy z "Super Expressem" Jackowski powiedział, że maj "będzie wreszcie ciepły".

Jest to naturale, ale w drugiej połowie maja 2022 będzie deszcz. Druga połowa maja będzie dość mokra. To będzie czas ulew i deszczy. Będzie trwał tydzień. Ocieplenie nastąpi dość szybko. Mniej więcej kilka dni po majówce, która nie będzie do końca taka rozpieszczająca nas - dodał.

Zaznaczył ponadto, że kilka dni po majówce przyjdzie istotne ocieplenie. - W maju czeka nas około tygodnia ulew - podsumował słynny jasnowidz.

Zobacz także: Prognoza na majówkę. "Pogoda będzie zachęcać do wyjścia"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić