Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego Anioła"? "Dla jednych piękna, dla innych brzydka"

0

"Zbuntowany anioł" to serial-ikona lat 90. Choć emisja ostatniego odcinka miała miejsce 20 lat temu, aktorzy wciąż pozostają w pamięci swoich fanów. Veronica Vieyra przed laty wcielała się w Vicky, siostrę Ivo i była jedną z najpiękniejszych kobiet na planie. Dziś jej uroda dzieli ludzi.

Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego Anioła"? "Dla jednych piękna, dla innych brzydka"
Vicky ze "Zbuntowanego anioła" (YouTube)

Serial "Zbuntowany anioł" był jednym z najczęściej oglądanych seriali lat 90. Moda na niego nie ominęła nawet Polski.

Jedną z postaci, która z pewnością zapadła w pamięci fanom serialu była Vicky, siostra głównego bohatera. Grająca ją Veronica Vieyra miała wówczas 30 lat. W tym roku aktorka świętować będzie swoje 55. urodziny.

Tak aktualnie wygląda

Artystka, podobnie jak większość osób z branży, jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Z tego co widać po jej profilu, Viyera wciąż spełnia się jako aktorka. Częściej jednak zajmuje się obecnie produkcją filmów i seriali. Prywatnie aktorka jest matką dwóch dorosłych już córek i wnuka, którym chętnie się chwali.

Kobieta mimo średniego wieku, ma figurę jak nastolatka. Na jej brzuchu rysują się wyraźne mięśnie, a na twarzy na próżno szukać zmarszczek. Mało tego - aktorka chętnie pokazuje się bez makijażu.

Kto wie, może właśnie to jest zasługą tak świetnego wyglądu? Aktorka przekonuje, że najważniejsza jest samoakceptacja.

Noszę znaki lat pod oczami i siwe włosy. Noszę to, co przeżyłam, ze wszystkimi wadami i zaletami. Nie jestem tą dziewczyną w makijażu, która wygląda jak ktoś inny, a nie ja. (...) Nie musimy wszyscy być identyczni. Musimy być unikalni. Dla jednych piękna, dla innych brzydka. Ale prawdziwa. Bądź szalona, odważna, płacząca, zabawna, nudna, cicha lub krzycząca!!! Bądź tym, kim chcesz. Ale bądź sobą - napisała w jednym z postów.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić