aktualizacja 

Przezwyciężył swój wstyd. Popularny aktor ujawnił publicznie sekret

248

Janusz Chabior od lat występuje w słynnych polskich produkcjach. Okazuje się, że oprócz talentu aktorskiego, skrywa jeszcze inny dar. Potrafi fantastycznie malować! Zaprezentował swoje prace w foyer Teatru 6.piętro. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Przezwyciężył swój wstyd. Popularny aktor ujawnił publicznie sekret
Janusz Chabior się odważył. "Przezwyciężyłem swój lęk" (AKPA, AKPA)

Janusz Chabior to nie tylko aktor. Choć wystąpił w takich produkcjach jak "Pitbull", "Ślepnąc od świateł", "Wołyń" czy "Furioza", talent do wcielania się w przeróżne postaci nie jest jego jedyną zdolnością.

Janusz Chabior świetnie włada pędzlem i od lat tworzył obrazy "do szuflady". Teraz, przyszła pora, by pokazać prace szerszej publiczności. - Przezwyciężyłem swój lęk - wyznał "Newserii".

Odwagi dodała aktorowi jego żona Agata Wątróbska. To dzięki jej dopingowi gwiazdor wreszcie zdecydował się na zaprezentowanie światu swoich dzieł. - Stwierdziłam wtedy, że absolutnie muszą one zobaczyć światło dzienne, że ludzie nie znają takiego Chabiora i że on musi się im właśnie taki pokazać - powiedziała w wywiadzie partnerka aktora.

Moja żona spowodowała, że przezwyciężyłem swój lęk czy delikatny wstyd i pokazałem te prace. Zawsze kobiety mają na to największy wpływ - zdradził Janusz Chabior.

Agata Wątróbska wyznała, że gdy tylko zobaczyła prace męża, od razu się w nich zakochała. Była poruszona jakością jego obrazów. Powiedziała, że "musi być wystawa i koniec". Chabior maluje na kartonach, papierze i wykorzystuje różne materiały, by wzbogacić obrazy.

Wystawa nosi tytuł "CHABIOROWANIE - brudnopis emocji Janusza Chabiora". Jest to zbiór kilkudziesięciu obrazów, które powstały w latach 90. Można je oglądać do 12 czerwca w foyer Teatru 6.piętro w Warszawie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Janusz Chabior czyta "Jest krew..." Stephena Kinga
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić