Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Jason Derulo wstydzi się występu w TVP? Usunął wpis o "Sylwestrze Marzeń"

75
Podziel się:

Jason Derulo był największą gwiazdą podczas "Sylwestra Marzeń" TVP. Z jego instagramowego konta zniknęła zapowiedź jego występu w Zakopanem.

Jason Derulo wstydzi się występu w TVP? Usunął wpis o "Sylwestrze Marzeń"
Jason Derulo odcina się od Polski. Usunął wpis o Zakopanem z Instagrama (AKPA, AKPA)

Jason Derulo był bez wątpienia największą zagraniczną gwiazdą "Sylwestra marzeń z Dwójką". Amerykański wokalista, tancerz i choreograf przybył do Zakopanego i pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Jak się okazuje, piosenkarzowi nie do końca spodobał się pobyt w naszym kraju.

Z jego Instagrama zniknęła bowiem wzmianka o tym, że występował kilka dni temu w Polsce. Przypomnijmy, że cztery dni temu Amerykanin udostępnił na swoim koncie post, w którym powitał naszych rodaków i pochwalił się, że już zawitał w Polsce.

W jego zachowaniu brakuje jednak konsekwencji, gdyż na Facebooku i Twitterze artysty wciąż są jednak grafiki z logo "Sylwestra marzeń". Jedni twierdzą, że wstydził się występu w Polsce, a drudzy podkreślają, że post nie miał już żadnego znaczenia.

Ile zarobił Amerykanin?

Jason Derulo jest znany głównie z przebojów "Savage Love", "Take Tou Dacing", "Whatcha Say" czy "Love Not War. Na Instagramie śledzi go 8,6 miliona osób. Ile zarobił za Sylwestra w Polsce?

Stawka za występ Jasona Derulo na Sylwestrze Marzeń z Dwójką jest niestety objęta indywidualnym kontraktem i nie została jak dotąd podana do publicznej wiadomości. Wiadomo jednak, że jego stawki koncertowe wahają między 150 a 299 tysięcy dolarów. Jest to więc kwota od ponad 600 tysięcy złotych do nawet 1,2 miliona.

Zobacz także: „Sylwester Marzeń” w TVP. Ekspert tłumaczy wysoką oglądalność wydarzenia
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(75)
spolegliwy
4 miesiące temu
Skąd Kurski wygrzebał tego derulo? Bo to nie tyle gwiazda, ile czarny karzeł, pozostając przy kosmicznych terminach (to takie skrzyżowanie karła z czarną dziurą). Broń Boże nie jestem rasistą i to nie ma nic wspólnego z jego kolorem skóry.
Lila
5 miesięcy temu
Bzdura ja miszkam za granica i nigdy o nim nie slyszalam to kto to jest ten rulon???
Xxcc
5 miesięcy temu
Jak się tak wstydzi to kasę niech odda
Waldi
5 miesięcy temu
Jak mu się nie podobało to niech daje koncerty u braci w Afryce. Szok dla niego to że za dużo białych było. Nigdzie jeszcze nie widział
Waldi
5 miesięcy temu
Przyjechał dorobić bo na zachodzie nikt go nie zna Jaka z niego gwiazda.
Ewa
5 miesięcy temu
PIENIĄDZE wyrzucone w błoto jak zwykle. Ją nawet nie wiedziałam że taka osoba żyje.
fanatyk
5 miesięcy temu
Ile można jeszcze nienawiści i rasizmu wlać w ludzi, nasze media nie są gotowe do życia we współczesnym świecie. Facet jest profesjonalistą, a w Polsce był trzeci raz i zapewniam wszystkich, że nie występuje dla pis lub po, tylko dla swoich fanów.
Kazik
5 miesięcy temu
Audi Szydło kosztowało 2,5 miliona to w porównaniu mało dostał. No ale Szydło to się to Audi należało.
san
5 miesięcy temu
A ja wolę oglądać na sylwestra biały śnieg a nie asfalt
LOLOLOL
5 miesięcy temu
A kasy nie oddał jak tak się niby wstydzi?
Kapitan Tsuba...
5 miesięcy temu
Ha ha, a kto pamięta koncert Madonny na stadionie Narodowym, jak okazało się że platfusy jako jedyni na świecie po koncercie mega gwiazdy mieli stratę 3 mln zł.
Anka
5 miesięcy temu
KTO TO JEST ? Nie znam !!!!
Dario
5 miesięcy temu
Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Czy było dobrze czy źle ocenili widzowie i uczestnicy. Skąd ta zawiść i nietolerancji?. Dla mnie mogą słuchać nawet płyt chodnikowych.
Janek
5 miesięcy temu
Takich tzw gwiazd w USA i na swiecie jest na pęczki jak wstydzi sie wystepu w Polsce to niech wiecej tutaj nie przyjezdza , dziwne iz grubej kasy sie nie wstydzi brac.Taka to gwiazda.Kto o nim slyszal to nie Mark Knopfler,Sting, czy Depeche Mode .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić