Jennifer Lopez już się tak nie nazywa. Gwiazda zmieniła nazwisko

20

Ważna zmiana w życiu Jennifer Lopez. Jeden z amerykańskich portali donosi, że gwiazda w końcu wzięła ślub z Benem Affleckiem. Miało do tego dojść podczas prywatnej ceremonii w Las Vegas. Po ślubie gwiazda zmieniła ponoć nazwisko na Affleck.

Jennifer Lopez już się tak nie nazywa. Gwiazda zmieniła nazwisko
Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub (Getty Images)

Serwis TMZ jest znany z tego, że często jako pierwszy podaje gorące informacje. Tym razem przekazał wieści o dotarciu do dokumentów, które potwierdzają ślub Bena Afflecka i Jennifer Lopez. Wydarzenie miało odbyć się 16 lipca w hrabstwie Clark. Stolica tego regionu to Las Vegas, które słynie z szybkich ślubów.

Zrobili to jak para dzieciaków, które chcą uciec i powiedzieć sobie "tak" na pustyni - powiedział informator serwisu TMZ.

Historia miłości Lopez i Afflecka jest dość zawiła. Parą byli już w 2002 roku. W mediach dużo mówiono i pisano o ich uczuciu. Zakochani myśleli nawet o ślubie.

Aktor szybko zdecydował się na oświadczyny. Zostały one przyjęte przez Lopez. Ślub z hucznym weselem miał się odbyć 14 września 2003 roku w Kalifornii.

Ostatecznie tak się nie stało. Powodem miało być ogromne zainteresowanie mediów. Ślub Jennifer Lopez został przesunięty. Niestety, kilka miesięcy później para zerwała zaręczyny.

Jennifer Lopez i Ben Affleck próbowali ułożyć sobie życie na nowo

Ben Affleck krótko po rozstaniu z Jennifer Lopez związał się z Jennifer Garner. Ma z nią trójkę dzieci. Para rozwiodła się w 2018 roku. Jennifer Lopez natomiast chciała ułożyć sobie życie z Markiem Anthonym, ale i to się nie udało. Po 10 latach wspólnego życia wzięli rozwód.

W połowie 2021 roku gruchnęły sensacyjne informacje. Podawano, że Jennifer Lopez i Ben Affleck byli widziani na wspólnym spacerze. Wówczas ruszyła lawina spekulacji, że para ponownie się zeszła. Piosenkarka potwierdziła te plotki w dniu swoich 51. urodzin, gdy opublikowała zdjęcie z Benem.

Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić