Jessica Mercedes poleciała do USA. Ceny ją zszokowały

22

Jessica Mercedes wybrała się do Stanów Zjednoczonych. W sieci chwaliła się, że to jej dziesiąty raz w tym kraju, dodatkowo w wolnych chwilach robiąc zakupy, zdjęcia i delektując się amerykańskim jedzeniem. Okazuje się jednak, że już jej się znudziło i blogerka chce wracać na łono ojczyzny, bo jak podkreśla, "tęskni za polskimi cenami i bezpieczeństwem".

Jessica Mercedes poleciała do USA. Ceny ją zszokowały
Jessica Mercedes (Instagram)

Jessica Mercedes wybrała się w trzytygodniową podróż po Stanach Zjednoczonych. Towarzyszy jej chłopak, Kuba Karaś z popularnego zespołu "The Dumplings".

Blogerka w swoim zwyczaju wszystko dokumentowała na swoim Instagramie. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że jest w Stanach już dziesiąty raz, lubi wracać tam, gdzie już była, ale pojechała zapuścić się też w nowe, nieodkryte jeszcze przez nią rejony.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Podróż Jessiki upłynęła jej aktywnie. Od chodzenia po ulubionych vintge storach, gdzie dorwała m.in. okulary Chloe za "raptem 200 dolarów", po robienia sobie zdjęć w kultowych miejscach aż po delektowanie się amerykańskim jedzeniem.

Chce do domu!

Mercedes szybko się jednak znudziła i choć w Stanach zostaje jeszcze kilka dni, już chce wracać do... ukochanej Polski.

Tęskni mi się już za domem, strasznie, za Chilli [piesek Jessiki - przyp.red.], za bratem, za domem jako domem, za moim łóżkiem, za moim jedzeniem, tęskni mi się za Polską, za przyjaciółmi, tęskni mi się za polskimi cenami, mam dosyć tych amerykańskich - żaliła się na swoim InstaStories.
Tak sobie myślę... co ja miałam w głowie, żeby być 3 tygodnie w Stanach?! (...) Co jeszcze? Tęsknię za bezpieczeństwem w Polsce, ja tu tyle razy się bałam jak szłam na jogę - dodała.

Następnie wystosowała apel do fanów. "Doceniajmy, że w Polsce jest tak bezpiecznie, nie ma tych zwariowanych ludzi on drugs [po narkotykach - przyp.red]" - mówiła. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej?

Warto zaznaczyć, że ceny w Polsce wciąż rosną. Jessiki to nie dotyczy?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić