Jakimowicz okrutnie drwi z Kraśki. Publiczne kpiny

84

Znany dziennikarz Piotr Kraśko dołączył do plejady gwiazd skazanych za łamanie przepisów drogowych. Tym samym naraził się nie tylko opinii publicznej, ale również wielu "kolegom" z branży. Teraz na swoich mediach społecznościowych drwi z niego Jarosław Jakimowicz.

Jakimowicz okrutnie drwi z Kraśki. Publiczne kpiny
Piotr Kraśko (PAP)

Jakiś czas temu głośno było o utracie prawa jazdy przez Donalda Tuska. Dziennikarz Piotr Kraśko miał stracić swoje w 2015 roku.

To jednak nie przeszkodziło mu w prowadzeniu luksusowych i szybkich pojazdów. Wpadł przez przypadek podczas rutynowej kontroli. Jak ustalił Super Express, we wrześniu tego roku Sąd Rejonowy w Łomży skazał Piotra Kraśkę za prowadzenie samochodu bez posiadania prawa jazdy.

Jest zbrodnia, jest kara

Za swoje czyny musiał odpowiedzieć. Dziennikarz miał zapłacić 7500 zł grzywny oraz prowadzenia pojazdów przez dodatkowe 12 miesięcy. W sądzie rozważano nawet karę 2 lat pozbawienia wolności, ale dziennikarz nie był do tej pory karany, więc się z tego wycofano.

Drwiny Jakimowicza

Piotra Kraśkę wspierają inne gwiazdy TVN-u.

Jednak znajdują się też tacy, którzy go krytykują. Wśród nich jest gwiazdor konkurencyjnej stacji, Jarosław Jakimowicz, który na swoim InstaStories opublikował własnoręcznie zrobionego mema.

Widzimy na nim screen z TVP Info z artykułem o Kraśce. Jego tytuł brzmiał: "Kraśko od lat łamał przepisy."Muszę naprawić swój błąd"". Jakimowicz postanowił napisać na nim drwiąco: "Razem z fundacją TVN odblaski przekażą do szkoły w Grójcu i jeszcze bohaterem zostanie".

Póki co, Piotr Kraśko pozostawił to bez odpowiedzi. Będzie wojna?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić