Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Jest od niego starsza o 20 lat. Nosowska oczarowana. "Dziękuję"

40

I kto by pomyślał! Katarzyna Nosowska słucha rapu? Na to wygląda! Ostatnio wybrała się na koncert młodszego o 20 lat kolegi po fachu - Quebonafide. Jego występem była oczarowana. "Najniższe ukłony i owacje na stojąco" - zrecenzowała w mediach społecznościowych.

Jest od niego starsza o 20 lat. Nosowska oczarowana. "Dziękuję"
Katarzyna Nosowska (Instagram)

Kasia Nosowska uznawana jest za jedną z najwybitniejszych piosenkarek w Polsce. Niejednokrotnie nagradzana była Fryderykami.

Choć sama miesza gatunki z pogranicza popu, funku i muzyki alternatywnej, jest też otwarta na różne inne gatunki muzyczne. Po jej ostatnim poście można wnioskować, że artystka słucha także rapu.

Była oczarowana

Nosowska wybrała się na koncert idola nastolatek - Quebonafide. Raper jest właśnie w trakcie, jak mówi, "ostatniej trasy koncertowej". Prawdopodobnie jednak chodzi o ostatnią trasę pod takim pseudonimem artystycznym. Fani wierzą, że Quebonafide będzie kontynuować karierę albo jako Kuba Grabowski - bo tak się nazywa - albo pod jakimś nowym pseudonimem.

50-letnia Nosowska była zachwycona tym, co zobaczyła w wykonaniu 30-letniego kolegi. Dwugodzinny spektakl był dla niej, jak podkreśliła, niezwykłym przeżyciem.

Niedziela. Dwie godziny zachwytu. Znów byłam dzieciakiem, który z otwartymi ustami otwiera oczy najszerzej jak może, by pomieścić wszystko, co się dzieje. Panie Jakubie - jesteś Pan KIMŚ. Dziękuję Tobie i Wszystkim, którzy współtworzą ten spektakl. Najniższe ukłony i owacje na stojąco. PS Jeszcze są w kilku miastach bilety. Jedźcie tam koniecznie! - napisała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fani byli równie zachwyceni. Ochoczo komentowali post, w którym nie zabrakło ciepłych słów dla rapera.

U mnie podobny zachwyt - napisała jedna z fanek.
Potwierdzam. Byłam, widziałam i zachwycam się do teraz! Idźcie - takiego show nie było w PL - wtórowała druga.

Jak widać - muzyka rzeczywiście łączy pokolenia. A znając Quebonafide - nie jest to jego ostatnie słowo.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić