oprac. Ola Kowalczyk| 

Gwiazda show w ciąży. Popularność zdobyła w TVN

15

Ilona Bekier, znana z programu "You Can Dance – Po Prostu Tańcz", jest w ciąży. Patrząc na liczne zdjęcia z brzuszkiem, jakie zamieszcza na Instagramie, poród tuż tuż.

Gwiazda show w ciąży. Popularność zdobyła w TVN
Ilona Bekier na scenie programu "You can dance" (ONS)

Widzowie 5. edycji tanecznego talent show TVN z pewnością pamiętają Ilonę Bekier. W emitowanym w 2010 roku programie tancerka wywalczyła - ex aequo z Tomaszem Barańskim - trzecie miejsce. I doskonale wykorzystała swoje 5 minut popularności. Jej talent został dostrzeżony nie tylko przez widzów, ale przede wszystkim przez taneczną branżę. Do współpracy zaprosił ją m.in. juror programu, Augustin Egurrola. Dziś, po dziesięciu latach od debiutu w telewizyjnym show, tancerka jest także choreografką. W tej roli pracowała m.in. przy takich programach jak "Bitwa na głosy" w TVP czy "You can dance".

Tancerka znana z TVN-u w ciąży. Kim jest jej mąż?

Dawnej gwieździe show TVN wiedzie się nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. W 2018 roku Bekier wyszła za mąż za trenera personalnego Jeana Ekwę. Dwa lata po ślubie para spodziewa się pierwszego dziecka.

Zobacz także: Nowi jurorzy "You Can Dance": "Kingi Rusin nie da się zastąpić"

O swoim zawodowym, a także prywatnym życiu Bekier chętnie opowiada za pośrednictwem mediów społecznościowych. Odkąd jest w ciąży jej instagramowy profil zapełnił się od zdjęć z brzuszkiem. Sądząc po jego rozmiarach, maleństwo pojawi się na świecie już niebawem. Jak podkreśla przyszła mama, obecny stan jest dla niej wyjątkowo ciekawym doświadczeniem.

Dla mnie ten czas jest fascynujący, staram się czerpać z niego garściami. Ale to nie jest podróż wypełniona tylko kwiatami i błogostanem. To mix różnych przeróżnych stanów i emocji – napisała w jednym z postów.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić