Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

"Jesteś wystarczająca". Ważny przekaz Martyny Wojciechowskiej

6
Podziel się

Martyna Wojciechowska ma nową misję. - Jesteś wystarczająca! - mówi do kobiet.

"Jesteś wystarczająca". Ważny przekaz Martyny Wojciechowskiej
Martyna Wojciechowska w najnowszej sesji (Instagram)
bEUqRpDp

Choć Martyna Wojciechowska nie należy do wylewnych osób, nieczęsto pojawia się na ściankach czy udziela wywiadów, to czasem robi wyjątki. I to z przytupem, bo najnowszy numer "Vivy" to prawdziwa uczta dla konesera.

Nowa misja

Podróżniczka zwiedziła już niemal cały świat. Weszła na Mount Everest. A teraz? Ma nową misję i dlatego zdecydowała się na tak odważne zdjęcia!

bEUqRpDr

Jej najnowszym zadaniem jest teraz "przekonać kobiety, że są wystarczające". Jest to akcja zainicjowana przez Fundację UNAWEZA.

Poczucie własnej wartości pozwala rozwinąć skrzydła. I nawet jeśli zanim pofruniemy, musimy spaść, zawsze warto o siebie walczyć. Bez względu na to, kim jesteś, skąd jesteś i co robisz - mówi Wojciechowska, cytowana przez "Vivę".

Podróżniczka pochwaliła się seksownym zdjęciem z sesji dla dwutygodnika również na swoim Instagramie. Opatrzyła je obszernym opisem skierowanym do kobiet.

bEUqRpDx
Dziewczyno, Kobieto, która to czytasz: Pamiętaj, że JESTEŚ WYSTARCZAJĄCA! Jesteś wystarczająco piękna, mądra, zdolna, zabawna. A przede wszystkim jesteś wystarczająco świadoma, żeby podejmować decyzje, które Ciebie dotyczą! - napisała.
bEUqRpDy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUqRpDS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Znawca
4 miesiące temu
Następna feministka się wykluła. Przy takich poglądach to napewno resztę życia spędzi z kotem a nie z partnerem . Już wszystko na to wskazuje. Na dłuższa metę nikt nie zniesie„ babochlopa „w domu. A z wiekiem ten magnes który posiada i przez ktory dzierży nieograniczona władze - z wiekiem nieubłaganie słabnie.
Yoman
8 miesięcy temu
Bardzo ją lubię, przeciwieństwo tego kapsztońca rozenka.
Pukys
8 miesięcy temu
Jakie jest przesłanie? Dla mnie zupełnie nieczytelne! Jesteś jaka jesteś i nic z tym nie rób?
bEUqRpDT
Matka polka
8 miesięcy temu
Fajna babka, zdjęcie super.
Amara
8 miesięcy temu
Sens! Tak trzymać!
Fred
8 miesięcy temu
No i git 👍
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić