Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Jesteście gotowi? Oto jak wyglądała Jaworowicz w młodości

17

Elżbietę Jaworowicz kojarzy się z telewizją odkąd... pamiętamy. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że dziennikarka ma już 76 lat. Nie ma wątpliwości, że wiele koleżanek może pozazdrościć jej formy. Patrząc jednak na archiwalne zdjęcia prowadzącej "Sprawę dla reportera", trzeba przyznać, że od zawsze była pięknością. Sami spójrzcie.

Jesteście gotowi? Oto jak wyglądała Jaworowicz w młodości
Elżbieta Jaworowicz (AKPA)

Elżbieta Jaworowicz trafiła do telewizji jako bardzo młoda, zaledwie 23-letnia dziewczyna. Wygrała konkurs zorganizowany przez "Telewizyjny Ekran Młodych". Przez jakiś czas była prowadzącą na antenie TVP kącik mody.

Później postanowiła, że zdobędzie w tym kierunku również odpowiednie wykształcenie. W 1976 ukończyła zaoczne Wyższe Studium Zawodowe Realizacji Telewizyjnych Programów Dziennikarskich w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Wcześniej studiowała filologię hebrajską na Uniwersytecie Warszawskim, którą ukończyła.

Piękność od zawsze

Dziennikarka od lat 80. prowadzi "Sprawę dla reportera". Jej znakiem rozpoznawczym są charakterystycznie założone nogi.

Dzięki temu wciąż można powiedzieć, że jest bardzo zgrabną kobietą. Chociaż urodą mogła się pochwalić już jako bardzo młoda dziewczyna, co przybliżyło ostatnio widzom "Pytanie na śniadanie".

Na starych zdjęciach widać, że dziennikarka od zawsze prezentowała się niczym modelka. Do tego piękna twarz, delikatne rysy i burza włosów.

Nic dziwnego, że przyciągała mężczyzn jak magnes.

Jej urokowi ulegało wielu panów. Elżbieta Jaworowicz trzykrotnie wychodziła za mąż. Jej obecnym partnerem jest Eugeniusz Mleczak, który jakiś czas temu pełnił funkcję rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić