"Jeszcze chce mi się tą nóżką zakręcić". Agnieszka Włodarczyk o ciąży

16

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś już za jakiś czas będą rodzicami. Celebrytka jest w ciąży i - jak relacjonuje - czuje się naprawdę dobrze. "Mam taką formę dziwnie fantastyczną" - przyznała w "Pytaniu na śniadanie".

"Jeszcze chce mi się tą nóżką zakręcić". Agnieszka Włodarczyk o ciąży
Na zdjęciu: Agnieszka Włodarczyk (Instagram)

O ciąży Agnieszka Włodarczyk poinformowała dwa tygodnie temu. "Na ten moment czeka chyba każda kobieta, więc nie zapeszam, czekam i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze" - przyznała aktorka w "Pytaniu na śniadanie".

Mam taką formę dziwnie fantastyczną, tzn. ja się cały czas dobrze czuję, odpukać. Mimo że ten brzuch rośnie, to jednak jeszcze chce mi się tą nóżką zakręcić - dodawała.

Pierwszy trymestr ciąży partnerka Roberta Karasia spędziła w wymarzonych okolicznościach. Przypomnijmy, że razem z ukochanym przebywała na wyspie Gili.

Mogłam oddychać pełną piersią, jeździłam sobie na rowerze, ale bardzo spokojnie, bo tam też nie da się szaleć, jadłam owoce z drzewa... Było przenaturalnie i przesympatycznie. Cieplutko, cały czas było słoneczko, więc wróciłam naładowana witaminą D - przyznała Włodarczyk.

"Pytanie na śniadanie". Agnieszka Włodarczyk mówiła o Walentynkach

Podczas wizyty w "Pytaniu na śniadanie" Agnieszka Włodarczyk odniosła się również do Walentynek.

Wiele lat żyłam bez miłości i jakby przyzwyczaiłam się do tego, ale wiadomo... Żeby życie było pełne, to ta miłość jest cudowna i życzę każdemu, by był zakochany i kochał - zaznaczyła.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić