Joanna Jędrzejczyk korzysta z Tindera? Sportsmenka zabrała głos

6

Joanna Jędrzejczyk była jedną z największych gwiazd kobiecego MMA na świecie. 36-latka od lat jest singielką. Teraz w jednym z najnowszych wywiadów wyznała, czy korzysta z popularnej aplikacji randkowej. Zdradziła także, jaki musi być jej wymarzony partner.

Joanna Jędrzejczyk korzysta z Tindera? Sportsmenka zabrała głos
Joanna Jędrzejczyk (AKPA, Wojtalewicz Jarosław)

Joanna Jędrzejczyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek MMA nie tylko w Polsce, ale również na świecie. 36-latka zdobyła wiele tytułów mistrzowskich w różnych organizacjach, w tym w Ultimate Fighting Championship (UFC), gdzie broniła tytułu mistrzyni wagi słomkowej.

Polka, która w czerwcu 2022 r. zakończyła sportową karierę, na początku kwietnia w rozmowie z Żurnalistą przyznała, że od lat jest singielką, co nie do końca jej się podoba. Dlaczego?

Otóż - jak wyznała - zawsze była w długich związkach. Niestety te ostatecznie kończyły się, gdy okazywało się, że razem z partnerem nie patrzą już w tym samym kierunku. Po prostu oczekują od życia czegoś innego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami" z Kevinem! Michał Kassin zdradza, jaki za "kulisami" jest mąż (?) gwiazdy
Jak ja mówię, że chcę zostać żoną i mamą, to do tanga trzeba dwojga. Jak z kimś tańczysz, a w pewnym momencie ktoś jednak widzi, że to życie jest fajniejsze niż ten cel, który chcemy osiągnąć w tym tańcu, to troszeczkę się sprawy rozjeżdżają - powiedziała Joanna Jędrzejczyk u Żurnalisty.

- Chyba potrzebuję osoby, która będzie spełniona zawodowo i wierzę, że taką osobę znajdę. [...] Czemu ja się mam zatrzymać, wyhamować ten galop, ja się boję, że później to nie będę ja. Wierzę w to, że znajdę do galopu osobę, partnera, który będzie kochał tak samo galop, jak ja - dodała.

Joanna Jędrzejczyk o korzystaniu z Tindera

Z kolei w wywiadzie dla "Plotka" wyznała, że nie korzysta z popularnej aplikacji randkowej.

Nie interesują mnie związki na chwilę, chociaż znam wiele wspaniałych historii, które zakończyły się miłością aż po grób, właśnie po skorzystaniu z aplikacji. Nigdy mnie to nie interesowało i to nie jest mój vibe poznawania ludzi - powiedziała.

36-latka zdradziła także, co jest dla niej istotne przy wyborze potencjalnego partnera. - Przede wszystkim na to, jakim jest człowiekiem. Wrażliwość tego człowieka i podejście do życia - podkreśliła.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić