aktualizacja 

Trafił do szpitala MSWiA. Wiadomo, co się dzieje z legendą polskiej TV

132

Andrzej Rosiewicz trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Artysta w jednym z najnowszych wywiadów zdradził w jakim aktualnie jest stanie. Ujawnił także kulisy swojego pobytu w szpitalu.

Trafił do szpitala MSWiA. Wiadomo, co się dzieje z legendą polskiej TV
Andrzej Rosiewicz (AKPA, Piętka Mieszko)

Andrzej Rosiewicz to piosenkarz estradowy, gitarzysta, tancerz, satyryk, kompozytor i choreograf. Jego utwory śpiewają zarówno starsi jak i młodzi słuchacze. Do najpopularniejszych przebojów należą piosenki: "Najwięcej witaminy", "Czy czuje pani cha-chę", "Zenek blues", "Chłopcy radarowcy", oraz "Czterdzieści lat minęło...".

Andrzej Rosiewicz trafił do szpitala. Przeszedł poważną operację

79-latek niedawno trafił do szpitala MSWiA na Wołoskiej, gdzie przeszedł operację wymiany biodra. Piosenkarz w rozmowie z portalem ShowNews.pl zdradził szczegóły zabiegu.

Krótko mówiąc, zamontowali mi szwajcarską panewkę wartą 27 tys. zł. Nazywam ją klamką, która otwiera mi drogę do kolejnych popisów na scenie, ale już w lepszej formie - powiedział.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami" z Kevinem! Michał Kassin zdradza, jaki za "kulisami" jest mąż (?) gwiazdy

Andrzej Rosiewicz mógł liczyć na wsparcie żony. Iwona Rosiewicz najpierw zawiozła go do szpitala, a później czekała na niego kilka godzin na korytarzu. W informacji przekazanych przez portal ShowNews.pl wynika, że piosenkarza nie opuszczał humor na sali operacyjnej.

Jadąc w windzie, na leżąco, poprosiłem jedną panią o uśmiech dla pacjenta i nie nie było problemu. Ja jestem w pracy całe życie, a żarty są najlepszym lekarstwem - stwierdził Andrzej Rosiewicz.

Andrzej Rosiewicz zdradził także, ze kiedy wracał do domu karetką pogotowia nastąpił wzruszający moment. Pielęgniarze na widok artysty, natychmiast zaczęli żartować, że "są jak chłopcy radarowcy" i zapewnili go, że szybko dowiozą go do domu.

W 20 minut, na sygnale byliśmy na miejscu. Potem ostrożnie przetransportowali mnie do sypialni i ładnie się pożegnali. Całkiem sympatyczni ludzie - podsumował Andrzej Rosiewicz.

Andrzej Rosiewicz o nowym pomyśle: startujemy już za kilka tygodni

Przed operacją, piosenkarz zdobył się na spory wyczyn - nagrał teledysk do nowej wersji piosenki "Czy czuje pani cza-czę" z udziałem lekarek-seniorek z Bydgoszczy. Razem tańczyli cha-chę! Pomysłodawczynią projektu była Anita Nowicka z piątej edycji "Sanatorium miłości".

Powiedziałem Anicie, że teraz to mogę tworzyć chór pacjentów, albo lepiej kabaret a ona… całkiem na poważnie zadzwoniła do mnie z propozycją zrobienia kabaretu lekarskiego. Startujemy już za kilka tygodni, bo czuję, że mam już formę olimpijską - powiedział portalowi ShowNews.pl.
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić