aktualizacja 

Joanna Krupa ma siostrę. Marta właśnie się rozwiodła

19

Joanna Krupa to nie jedyna piękność w rodzinie. Modelka ma rodzeństwo! Jej młodsza siostra to Marta Krupa. 36-latka nie miała ostatnio zbyt dobrego czasu. Rozwiodła się z mężem, o czym ponownie opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

Joanna Krupa ma siostrę. Marta właśnie się rozwiodła
Joanna Krupa ma siostrę. Marta właśnie się rozwiodła (AKPA, AKPA)

Marta Krupa to młodsza siostra jurorki "Top Model" Joanny Krupy. Niewiele osób wie, że słynna gwiazda ma rodzeństwo. Okazuje się, że Marta Krupa również jest modelką, a oprócz tego zajmuje się aktorstwem i śpiewa. W Polsce największą popularność zyskała dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Niestety szybko odpadła z programu.

Siostra Joany Krupy również żyje w Stanach Zjednoczonych. Regularnie wyjeżdża do USA, gdzie do niedawna mieszkała wraz z mężem Marco Andretti. Niestety, para po prawie 10 latach związku wzięła rozwód. W rozmowie z "Pudelkiem" Marta opowiadała już o przykrym momencie: - Na samym początku było ciężko. Przylot do Polski był dla mnie terapią. (...) Nie można zostawiać rodziny i kariery dla faceta lub kobiety.

Marta Krupa po rozwodzie. "Chodziłam do różnych terapeutów"

Teraz Marta Krupa wróciła do tematu rozwodu. Przyznała, że czas po rozstaniu był dla niej bardzo trudny. Na szczęście udało jej się wrócić na właściwe tory. - Na początku było bardzo ciężko. Miałam bardzo ciężki czas, bo byliśmy razem 10 lat. Ale teraz jestem bardzo szczęśliwa - wyznała modelka w rozmowie z "Jastrząb Post".

Najważniejsze w życiu jest to, żeby dbać o siebie i myśleć o sobie. Ja byłam żoną, która wszystko robiła dla męża i zapomniałam o sobie. To jest najważniejsze, żeby nigdy o sobie nie zapomnieć - dodała.

Gwiazda przyznała też, że korzystała z pomocy psychologa. Przyznała, że jej zdaniem terapii potrzebuje każdy i poleciła tę formę rozmowy i dbania o siebie i swoje zdrowie psychiczne.

Myślę, że terapii potrzebuje każdy. Niektórzy mówią, że nie, ale to mi bardzo dużo pomogło. Chodziłam do różnych terapeutów i bardzo to polecam - podsumowała Marta Krupa.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Marta Krupa o rozwodzie i relacji z byłym mężęm
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić