aktualizacja 

Joanna Liszowska potrzebuje pomocy. Liczy na swoją matkę

380

Kiedy tylko może, zabiera córki do pracy, ale zawodowe obowiązki Joanny Liszowskiej nie zawsze daje się pogodzić z opieką nad dziećmi. Jak donosi jeden z tygodników, to dlatego aktorka liczy na wsparcie najbliższej jej osoby.

Joanna Liszowska potrzebuje pomocy. Liczy na swoją matkę
Joanna Liszowska samotnie wychowuje córki. Aktorce przydałoby się wsparcie (AKPA, AKPA)

Joanna Liszowska i Ola Serneke pobrali się latem 2010 r. Niedługo potem na świat przyszła pierwsza córka aktorki i szwedzkiego milionera. Emma urodziła się wiosną 2011 r., a dwa lata później pojawiła się Stella. Niestety małżeństwo aktorki rozpadło się po ośmiu latach.

Były mąż Liszowskiej nie ukrywał, że sporo w tym jego winy. W jednym z wywiadów biznesmen przyznał, że zaniedbywał rodzinę na rzecz pracy. Zdarzało się, że przez kilka tygodni nie widział własnych córek.

Zobacz także: Joanna Liszowska pokazuje prawdziwą twarz na kwarantannie

Oficjalnie małżeństwo Liszowskiej i Serneki zakończyło się w 2018 r., a od tego czasu aktorka w zasadzie samotnie wychowuje córki. Jak donosi tygodnik "Życie na gorąco", z uwagi na liczne zawodowe zobowiązania coraz trudniej pogodzić jej pracę z opieką nad dziewczynkami.

To dlatego, jak czytamy w gazecie, liczy na pomoc matki. Julita Sucheni-Liszowska, sama rozwiedziona od 10 lat, samotnie mieszka w Krakowie. Także dlatego córka próbuje ściągnąć ją do siebie i namawia do przeprowadzki do Warszawy.

(...) Aktorce byłoby dużo łatwiej zorganizować życie domowe. Wyjazdy na spektakle, wieczorne granie czy plany filmowe są bardzo wymagające przede wszystkim czasowo - czytamy w "Życiu na Gorąco".

Póki co jednak aktorce nie udało się przekonać mamy. Według informacji wspomnianego tygodnika Joanna Liszowska "nieustannie napotyka opór".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić