Joanna Moro korzysta z darów natury. Pokazała swój "poranny rytuał"

11

Joanna Moro należy do osób, dla których życie blisko natury i w zgodzie z naturą jest bardzo ważne. Aktorka ma własne, codzienne rytuały, które zapewniają jej dobre samopoczucie. Podzieliła się z fanami jednym z nich.

Joanna Moro korzysta z darów natury. Pokazała swój "poranny rytuał"
Joanna Moro pokazała się w "stroju Ewy" (ONS)

Joanna Moro jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Gromadkę powiększyła ostatnio upragniona córeczka (aktorka ma dwóch starszych synów). Przez całą ciążę była aktywna i prowadziła sportowy tryb życia.

Ba, będąc nawet w zaawansowanej ciąży, nie zrezygnowała z morsowania. Po porodzie dość szybko wróciła do formy i swoich przyzwyczajeń.

Zobacz także: Joanna Moro wyznaje: "Mąż lubi moje nagie zdjęcia"

Ostatnio pochwaliła się zdjęciami z błogiego wakacyjnego wypadu. Na swój profil na Instagramie wrzucała filmiki z plaży w Jantarze, gdzie oprócz pięknej przyrody niestety natrafiła także na sterty śmieci.

Aktorka nie kryła swojego rozczarowania, bo kocha przyrodę i wypoczynek na łonie natury. Szczególnie, gdy może zrzucić z siebie ubrania i wykonywać "poranny rytuał".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Tak właśnie Moro zatytułował wpis na Instagramie, który opatrzyła zdjęciami i filmikiem w negliżu. Aktorka usiadła na pomoście w "stroju Ewy", przyjmując odpowiednią pozę, dzięki czemu nie można uznać tych treści za niecenzuralne. To się nazywa wypoczynek na łonie natury!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić