Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Joanna Moro ochrzciła córkę. Koronawirus pokrzyżował jednak plany

12

Joanna Moro, odtwórczyni roli Anny German w znanym serialu, ochrzciła w Wilnie swoją córkę. Niestety, przez koronawirusa nie wszystko było tak, jak chciała.

Joanna Moro ochrzciła córkę. Koronawirus pokrzyżował jednak plany
Joanna Moro ochrzciła córkę (ONS)

Wilno. Joanna Moro ochrzciła córkę

Joanna Moro, aktorka znana z serialu "Anna German", właśnie ochrzciła swoją córkę. Wybrała dla niej imię Ewa Teresa.

Chrzest w czasach koronawirusa. Joanna Moro mówi, jak wyglądał

Wiadomo, chrzest w czasach koronawirusa nie jest lekko zorganizować. Ważne jest bezpieczeństwo, a i trzeba było nie przesadzić z ilością gości i dużo innych czynników się złożyło na to, jak wyglądał ten dzień – relacjonuje na Instagramie odtwórczyni roli Anny German.

Koronawirus mocno jednak pokrzyżował plany. Niestety, przez pandemię koronawirusa w uroczystości nie mogło uczestniczyć kilka najbliższych osób. Na chrzest córki Joanny Moro nie przyjechała m.in. matka chrzestna.

Do ostatniej chwili niemalże wszystko było niepewne. Nasza Kochana chrzestna Ania Gzyra nie mogła przekroczyć granicy bez odbycia kwarantanny. Wszystkie jej plany legły w gruzach w parę dni, wiec była z nami w tym ważnym dniu tylko mentalnie. Świadkiem chrztu w jej imieniu była moja Kochana ciocia Jasia. Wiem, że Ania bardzo to przeżyła, ale zobaczysz, kiedyś przynajmniej będzie co wspominać przy herbatce na stare lata... jak już Ewunia nam wyfrunie z gniazdka... - pisze Joanna Moro na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić