Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Joanna z "Sanatorium miłości" z przystojnym mężczyzną. "Super para"

0

Joanna Dyrkacz sławę zdobyła w "Sanatorium miłości", czyli hitowym programie Telewizji Polskiej. Kobieta od tego czasu jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. A fani tylko czekają, aż influencerka wstawi zdjęcie z nowym przystojniakiem. Takie też ostatnio pojawiło się na jej profilu...

Joanna z "Sanatorium miłości" z przystojnym mężczyzną. "Super para"
Joanna Dyrkacz (Instagram)

Joanna Dyrkacz pojawiła się w 5. edycji "Sanatorium miłości". Tam chciała znaleźć prawdziwą miłość, z którą mogłaby iść przez życie.

Jestem gotowa, by się zakochać. Teraz to najlepszy moment mojego życia. Pomimo swojego wieku, naprawdę wiem, kim jestem, znam swoje cechy, zarówno te ujemne, jak i dodatnie — mówiła w programie.

Seniorka przez lata była modelką i mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Spędziła tam aż 40 lat.

Mieszkając tam zajęła się działalnością charytatywną. W Polsce ją kontynuuje. Założyła w Fundację SupeRoleModels, której zadaniem jest zmiana społecznego postrzegania osób dotkniętych chorobami psychicznymi i uzależnionych.

Chciałyśmy odczarować złą sławę uzależnień, zmienić sposób patrzenia na nie i na walkę z nimi. W mediach społecznościowych 11. każdego miesiąca zachęcam ludzi do wstrzymywania się od nałogów przez 24 godziny. W tym samym dniu organizujemy medytację on-line - mówiła "Pomponikowi".

Po programie zajęła się prowadzeniem mediów społecznościowych, w których jest szczególnie aktywna. Niedawno pojawiło się w nich nowe zdjęcie. Na fotografii widać... przystojnego modela. Pojawia się on często m.in. w "Pytaniu na śniadanie".

Super spotkanie i rozmowa na temat przyszłych projektów - podpisała je Joanna.

Internauci byli zachwyceni. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy.

Brawo - pisała jedna z internautek.
Super - wtórowała druga.

Myślicie, że tę dwójkę rzeczywiście łączy tylko praca? A może jednak to coś więcej?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić