Julia Wieniawa jest chora. To tłumaczy jej zmiany w wyglądzie

96

Julia Wieniawa poinformowała za pośrednictwem TikToka, że od kilku lat cierpi na chorobę, która dotyka wielu ludzi. Miała ona spory wpływ na jej wygląd.

Julia Wieniawa jest chora. To tłumaczy jej zmiany w wyglądzie
Julia Wieniawa (AKPA)

Julia Wieniawa postanowiła poinformować swoich fanów, że choruje na hashimoto. Jest to niedoczynność tarczycy.

Właśnie ona stała za zmianami w jej wyglądzie. Internauci mylili się zatem, twierdząc, że Wieniawa poddała się zabiegom medycyny estetycznej.

W tamtym okresie bardzo źle się ze sobą czułam i tak naprawdę nie wiedziałam, co się dzieje, a swoją niepewność siebie chowałam pod mocnym makijażem. Opuchliznę na twarzy usprawiedliwiałam tym, że jestem niewyspana, przemęczona, a może to po prostu młodość i tak wygląda mój baby face - powiedziała młoda celebrytka.

Julia Wieniawa zachęca do badań

Jednocześnie Julia Wieniawa postanowiła zachęcić swoich odbiorców do tego, by poddawali się badaniom.

Być może problemy, z którymi się borykacie, to nie jest kwestia diety, albo kwestia tego, jaką macie urodę, tylko po prostu kwestia choroby, która przejmuje kontrolę nad waszym ciałem. Dlatego w momencie, kiedy ja promuję naturalność, a ktoś pisze mi, że mnie stać na zabiegi upiększające, to nieprawda. Ja sobie nigdy nic w życiu z twarzą nie zrobiłam, tylko po prostu zaczęłam się leczyć i zmieniłam swój tryb życia - dodała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić