Julia Wieniawa miała problemy z prawem? Gwiazda potwierdza!

23

Julia Wieniawa nieprzerwanie uznawana jest za jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Gra w filmach, serialach oraz reklamach, śpiewa i tańczy. To wszystko pozwoliło jej stać się idolką nastolatek. Okazuje się jednak, że Wieniawa do grzecznych wcale nie należy.

Julia Wieniawa miała problemy z prawem? Gwiazda potwierdza!
Julia Wieniawa (Instagram)

Julia Wieniawa niewątpliwie jest idolką tysięcy polskich nastolatek. Mimo młodego wieku, zdążyła już wiele osiągnąć. Zagrała w kilku filmach, popularnych serialach, a niebawem ukaże się jej płyta.

Od kilku sezonów Julia Wieniawa jest twarzą znanej firmy sprzedającej biżuterię. Magazyn Forbes umieścił gwiazdę na 4. miejscu marek osobistych w Polsce. Co więcej, Wieniawa prowadzi dwie firmy. To prawdziwa współczesna kobieta renesansu.

Julia Wieniawa miała problemy z prawem

Okazuje się jednak, że młoda gwiazda wcale nie należy do najgrzeczniejszych. Kilka dni temu wstawiła na TikToka krótki filmik. Odkryła w nim przed fanami nieznane wcześniej fakty ze swojego życia.

Julia zagrała w grę, która jest "trendem" na popularnym wśród młodzieży portalu. Musiała zginać palce, jeśli doświadczyła tego, o czym mówił "narrator".

Odpowiedź Julii Wieniawy zszokowała fanów. Okazało się, że influencerka zgięła palce nawet wtedy, gdy była mowa o problemach z prawem! "Czy kiedykolwiek miałaś jakiś zatarg z policją bądź byłaś aresztowana?" - pytał lektor. Gdy prawda wyszła na jaw, pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
A taka grzeczna była, dzień dobry zawsze mówiła - napisał jeden z użytkowników TikToka.
No nieźle, nieźle. Ciekawe, co na to rodzice - wtórował inny fan Julii Wieniawy.

Na drugi z załączonych wyżej komentarzy aktorka zareagowała śmiechem. Napisała: "Hehe, teraz to se mogą".

Czy Julia Wieniawa to dobry materiał na idolkę?

Zobacz także: Julia Wieniawa o dystansie do siebie: "Usunęłam zdjęcie, bo to było za mocne"
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić