Julia Wieniawa pierwszy raz dała taki koncert. Bezlitosne komentarze

90

Julia Wieniawa była jedną z uczestniczek Earth Festival w Uniejowie. Nie wszystkim spodobały się jednak jej poczynania na scenie. Niektórzy internauci ostro krytykują młodą celebrytkę za muzyczny występ. Mają rację?

Julia Wieniawa pierwszy raz dała taki koncert. Bezlitosne komentarze
Julia Wieniawa (AKPA)

Julia Wieniawa stara się być jak najbardziej wszechstronną osobą. Spełnia się nie tylko w roli aktorki, lecz również piosenkarki. Wzięła udział w Earth Festival w Uniejowie, ale nie wszystko poszło po jej myśli.

Występ Julii Wieniawy nie został przyjęty zbyt ciepło. W komentarzach na oficjalnym profilu stacji Polsat pojawiło się sporo cierpkich słów w stronę młodej aktorki.

Na potrzeby festiwalu Julia zadbała o nietypową stylizację. Wieniawa postawiła na czarną górę oraz krótką i błyszczącą spódnicę. Poza tym, zarzuciła na siebie czerwoną marynarkę.

Do tego doszedł makijaż, a także oryginalna fryzura. Internauci najwięcej piszą jednak nie o jej kreacji, ale o muzycznych poczynaniach Julii Wieniawy. Nie brakuje krytycznych komentarzy, które z pewnością nie spodobają się gwieździe.

Julia Wieniawa ostro krytykowana. "Tragedia"

Internauci nie kryją rozczarowania ostatnim występem Julii Wieniawy. - Tragedia - ocenił bezlitośnie jeden z komentujących. - Jęczenie, uszy więdną - piszą użytkownicy Facebooka.

Julka, zostań przy aktorstwie.
Ten jej śpiew z dziwną manierą męczy uszy.
Matko, kto ją wpuścił na scenę?
Ani z niej dobra aktorka, a piosenkarka... Masakra!
Nie śpiewaj, proszę...

Pojawił się też przytyk w odniesieniu do idei całego wydarzenia. - To jest niesamowite, wszystkie gwiazdy grają i śpiewają dla czystej Polski. Naprawdę? Tony lakieru do włosów, światła, sam plastik... I gdzie tu dbanie o środowisko? Zero natury, wszystko sztuczne. Chyba inaczej rozumiemy ekologię i dbanie o środowisko - czytamy w komentarzu pewnej internautki.

Czas pokaże, czy Julia Wieniawa weźmie sobie do serca krytykę. Być może jej występ w Uniejowie był nieudany z uwagi na to, że po raz pierwszy śpiewała w telewizji na żywo? To mogło okazać się bardzo stresujące.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Była świadkiem Jehowy. Opowiada, co przeżyła. "Byłam gotowa umrzeć dla Boga"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić