Justin i Hailey Bieber spotkali się z pierwszą parą Francji. Media grzmią

29

Justin Bieber i Hailey Bieber mają za sobą spotkanie z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i jego żoną Brigitte Macron. Media rozpisują się na temat tego wydarzenia. Ich uwagę przykuwa między innymi to, jak wyglądał piosenkarz.

Justin i Hailey Bieber spotkali się z pierwszą parą Francji. Media grzmią
Justin Bieber i Hailey Bieber podczas spotkania z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i jego żoną Brigitte Macron (Instagram, Justin Bieber)

Justin Bieber i jego żona Hailey pokochali Paryż. Para wielokrotnie odwiedzała to miejsce. Ostatnio małżonkowie ponownie postanowili udać się do stolicy Francji.

Przy tej okazji zawitali do Pałacu Elizejskiego. Spotkali się w nim z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i jego żoną Brigitte. Nie zabrakło kontrowersji.

Justin i Hailey przesadzili?

Media krytykują ubiór Justina i Hailey Bieber. Żona piosenkarza miała na sobie przylegającą do ciała beżową sukienkę, która odsłoniła brzuch.

Justin posunął się jeszcze dalej. Postawił na czarny garnitur, do którego dobrał... niebieskie, sportowe sneakersy firmy Nike!

To bardzo nietypowe połączenie. Bez wątpienia nie jest one zgodne z etykietą. Podczas tak ważnych spotkań należy się zatroszczyć o bardzo elegancki ubiór. Tymczasem Hailey i Justin pozwolili sobie na zbyt dużo swobody.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić