Pamiętasz Jacka z "Ich Troje"? Z tym kolorem włosów trudno go poznać

49

Jacek Łągwa przed laty tworzył z Michałem Wiśniewskim jeden z najsłynniejszych polskich zespołów muzycznych. Jak obecnie wygląda? Bardzo się zmienił. Z aktualnym kolorem włosów nie jest łatwo go rozpoznać!

Pamiętasz Jacka z "Ich Troje"? Z tym kolorem włosów trudno go poznać
Pamiętasz Jacka z Ich Troje? Z tym kolorem włosów trudno go poznać (AKPA, AKPA)

Jacek Łągwa zasłynął dzięki zespołowi "Ich Troje". Założył go wraz z Michałem Wiśniewskim w 1995 roku w Łodzi. Początkowo tworzyli duet, który uzupełnił trzeci głos wyłonionej w castingach Magdy Femme.

Łągwa jest kompozytorem i aranżerem. Karierę rozpoczął jeszcze jako dziecko. Ukończył klasę śpiewu w szkole muzycznej w Łodzi. To dzięki Jackowi z "Ich Troje" powstały słynne hity popularnego zespołu. Dzięki niemu grupa nagrała "Powiedz" czy "Zawsze z Tobą chciałbym być".

Mimo wielkiej kariery, życie 53-letniego dziś Jacka nie było usłane różami. Najpierw cios zadał mu rozwód z ukochaną Dorotą, która wybrała innego mężczyznę. Rok później, w 2008 roku, doszła do tego poważna choroba.

Zrobili tomografię i okazało się, że mam tętniaka wielkości fasoli. Od razu zabronili mi wstawania z łóżka. Nie mogłem nawet na nim siadać. A wcześniej przez tydzień zupełnie się nie oszczędzałem - mówił "Super Expressowi" Jacek z "Ich Troje".

Mimo problemów, przyjaciel Michała Wiśniewskiego nie poddał się i wciąż działa w świecie muzyki. Mężczyzna zbankrutował w 2019 roku, jednak po latach stara się wrócić do gry. Zmienił się nie tylko stan konta Jacka Łągwy, ale też jego wygląd. Przez nowy styl i kolor włosów trudno go poznać.

Jacek Łągwa zmienił się nie do poznania. Kolor włosów to hit

Jacek Łągwa zaczynał karierę z "Ich Troje" w wieku 26 lat. W tym roku muzyk skończy 53 lata. Nic więc dziwnego, że zdążył się zmienić. Mężczyzna zapuścił włosy i brodę. Do tego jest siwy! Wielu fanów nie poznaje Jacka z "Ich Troje".

Zerwijcie stare plakaty ze ścian... Jacek Ł. wygląda właśnie tak - informował muzyk w ubiegłym roku na Instagramie.
Zobacz także: Wiśniewski reaktywuje karierę: "Czas na pierwszego winyla"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić